Image Detail

Paramenters

Show Details

Samples



Operation Guidance

Accessories List



Packaging

Factory Profile

Our Service

| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Needle Number | 9 |
| Operation | Computerized |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 500mm-1200mm |
| Model Number | le-01 |
| Weight | 180kg |
| Head Number | Single Head |
| Overall Dimensions | 113*83*87mm |
| Type | Chenille Embroidery |
All Around the World. We are delivering worldwide. So, keep shopping and leave the rest to us.
Contact Us for Bulk Orders. We offer discounts on bulk orders. Contact us on Live chat, Email support or, call.
24/7 Support on chat, email & Call. We are here to help you stay focused on your business.
We've got your back with Buyer Protection Policy! Shop & Leave it to us and focus on your business.
Image Detail

Paramenters

Show Details

Samples



Operation Guidance

Accessories List



Packaging

Factory Profile

Our Service

| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Needle Number | 9 |
| Operation | Computerized |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 500mm-1200mm |
| Model Number | le-01 |
| Weight | 180kg |
| Head Number | Single Head |
| Overall Dimensions | 113*83*87mm |
| Type | Chenille Embroidery |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
In stock
In stock
In stock
No account yet?
Create an Account
We noticed you're visiting from Estonia. We've updated our prices to Euro for your shopping convenience. Use United States (US) dollar instead. Dismiss
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.