Showing 1–10 of 106 resultsSorted by latest
500PCS Genuine Groz Beckert DBxK5 Embroidery Needles Nm 75/11 FFG SES FG SUK – Premium Needles for Tajima Barudan SWF Happy Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
70,00 €
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | Unbranded |
| Set Type | No |
| Use | Embroidery |
| Origin | De(origin) |
| Type | Sewing Needle |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Type of Wholesale | No |
| machine | embroidery machines |
| Place of Origin | Germany |
| machines | embroidery machines |
| Tajima part number | EF06400G |
| quantity of each pack | 500 needles |
| Model | DBXK5 |
| Size | Nm 75/11 |
Standard Aluminium Embroidery Bobbin 21mm Outer Diameter – Durable Bobbins for Tajima Barudan SWF & Chinese Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
1000 PCS TOYO Original DBxK5 Embroidery Needles Pack – High Quality DB X K5 Needles for Tajima Barudan SWF & Chinese Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
34,00 € – 43,00 €Price range: 34,00 € through 43,00 €
| Weight | 12 oz |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | Unbranded |
| Set Type | Yes |
| Use | Embroidery |
| Type | Sewing Needle |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| machine | TAJIMA BARUDAN SWF China embroidery machines |
| part name | embroidery needle |
| Model | DBXK5 |
| quantity of pack | 1000 needles |
| level | economy needles |
Flying Tiger Needles DBX1 96X1 Embroidery Machine Needles for Tajima Barudan SWF Chinese Embroidery Machines Spare Parts
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
100% Genuine Koban Hook KHS12-RYP MPZ01260 for Barudan, Tajima, SWF, Toyota, ZGM & Feiya Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Replacement Barudan N-Series Control Panel Box (BENYHE-ZQ-B04 Compatible)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Hooping Station Kit for Brother VR PRS100 PR1X PR620 PR650 PR655 PR670E PR680W PR1000E PR1050X PR1055X | Precision Embroidery Positioning Tool
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
205,00 € – 521,00 €Price range: 205,00 € through 521,00 €
| Weight | 44 oz |
|---|---|
| Dimensions | 65 in |
| Brand Name | Unbranded |
| Set Type | No |
| Use | Embroidery |
| Type | Sewing Machine Parts |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Plastic |
| Fit Machine Simple installation | Improve embroidery efficiency |
| Feature | Strong Magnet |
| Hooping station kit Size | 3 different sizes |
| Fixed embroidery hoop | Improve embroidery positioning efficiency |
Koban KHS20-RYP Jumbo Rotary Hook for Tajima & Brother Embroidery Machines | MEC05050100TS SA1648001 High Precision Hook
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
26,00 € – 73,00 €Price range: 26,00 € through 73,00 €
Opposite Fixed Knife 376002006 for ZSK Embroidery Machine – Spare Part 376 002 006
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Load more products
Loading...





