Showing all 8 resultsSorted by latest
40WT Polyester Embroidery Thread 120D/2 – 4000M Spool, 80 Madeira Colors for Brother & Singer Household / Industrial Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
14,00 € – 22,00 €Price range: 14,00 € through 22,00 €
80 New Madeira Colors Embroidery Thread Set – Premium 40WT Polyester 500M Spools for Brother, Babylock, Janome & Singer Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
14,00 € – 76,00 €Price range: 14,00 € through 76,00 €
Sanbest Glow in the Dark Luminous Embroidery Thread 150D/2 800M – Polyester Sewing & DIY Cross Stitch Thread (TH00057)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
32,00 € – 133,00 €Price range: 32,00 € through 133,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Sanbest |
| Material | 100% Polyester |
| CN | Zhejiang |
| Pattern Type | Dyed |
| Yarn Type | Filament |
| Weight (g/ball) | 35g |
| Yarn Count | 150D/2 |
| Use | Embroidery |
| Model Number | 150D/2 |
| Length | 800M |
| feature | Fluorescent line, luminous |
| Attention 1 | At first ,let the thread enjoy sunshine or light more than 5 hours |
| Attention 2 | Second ,put it in the dark room |
Sanbest 5000M Polyester Embroidery Thread 120D/2 – High Tenacity Solid Black & White Sewing Thread for Machine & DIY
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
28,00 € – 99,00 €Price range: 28,00 € through 99,00 €
Polyester Embroidery Thread High Strength 1000M Filament – For Brother Singer Janome Babylock Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
31,00 € – 207,00 €Price range: 31,00 € through 207,00 €
Sanbest 144pcs Polyester Prewound Bobbins Thread Plastic Side Size L (SA155) – For Brother & Babylock Embroidery Machines TH00021
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
48,00 € – 59,00 €Price range: 48,00 € through 59,00 €
Sanbest Variegated Colors Polyester Embroidery Thread 1000M – Machine & Home Sewing Thread Factory Outlet
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
37,00 € – 94,00 €Price range: 37,00 € through 94,00 €
Sanbest Matte Polyester Embroidery Thread 3000M – High Strength 120D/2 & 75D/2 for Brother, Singer, Janome, Babylock Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
37,00 € – 39,00 €Price range: 37,00 € through 39,00 €





