Showing 1–10 of 14 resultsSorted by latest
Dahao MS101 XY Driver Controller MS-21 / MS-01 Board – Three Phase Drive Control Card for China Embroidery Machine Spare Parts High Quality PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
255,00 € – 673,00 €Price range: 255,00 € through 673,00 €
Dahao EF176B Alarm Board EF122 Head Board – 12 Needle Computer Embroidery Machine Spare Parts with Gold Sequins Detection High Quality Control Circuit
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Dahao New E600 620 Host Control Board 328 Motherboard – Computer Embroidery Machine Accessories with Trimming & Sequins Function High Quality Control PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
631,00 €
Dahao ZWB-7 Color Changing Needle Board – 9 Color Computerized Embroidery Machine Spare Parts Electronic Control System High Quality Needle Selector Board
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Genuine Dahao EF119 / EF119A / EF119C Beam Board Color Change Card – Chinese Embroidery Machine Spare Parts High Quality Control PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Original Dahao E928C Electronic Board Card – Feiya ZGM Haina Damei CAMFive Chinese Embroidery Machine Spare Parts Control PCB in Good Condition
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
513,00 €
Dahao EF154 Alarm Board – Machine Head Disconnection Detection Board 6-Pin 9-Pin Surface Thread Alarm Board for Computer Embroidery Machines
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Dahao E733 E734 Electromagnet Motor Wire Cut Power Supply Board – China Embroidery Machine Spare Parts High Quality Electronic Control PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
In Stock Dahao PC2693 Electronic Board Card – Original Good Condition Chinese Embroidery Machine Spare Parts High Quality Control PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
604,00 €
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Unbranded |
| High-concerned chemical | None |
| Fixed Type | Hook |
| Model Number | PC2693 |
| warranty | Unavailable |
| weight (kg) | 2 |
| after warranty service | Online support |
| video outgoing-inspection | Provided |
| machinery test report | Not Available |
| machine type | Embroidery Machine |
| type | Chinese Embroidery Machine Parts |
| use | Industrial |
| Material | Electron, Electron |
| Product Name | Original Good Condition Dahao Electronic Board Card PC2693 |
| Part Number | None |
| Quality | High Quality |
| Use for | Embroidery Machine |
| MOQ | 1 Pc |
| Package | Standard Export Packaging |
| Delivery Time | 10 Days |
Original Dahao E851E Electronic Board Card – Feiya ZGM Haina Damei CAMFive Chinese Embroidery Machine Spare Parts Control PCB in Good Condition
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
244,00 €
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | Unbranded |
| warranty | Unavailable |
| weight (kg) | 0.2 KG |
| after warranty service | Online support |
| video outgoing-inspection | Provided |
| machinery test report | Not Available |
| machine type | Embroidery Machine |
| type | Chinese Embroidery Machine Parts |
| use | Industrial |
| Product Name | Original Good Condition Dahao Electronic Board Card E851E |
| Part Number | None |
| Model Number | E851E |
| Material | Electron |
| Quality | High Quality |
| Use for | Embroidery Machine |
| MOQ | 1 Pc |
| Package | Standard Export Packaging |
| Delivery Time | 10 Days |
| Condition | Used |
| Applicable Industries | Garment Shops, Machinery Repair Shops, Home Use, Retail |
| Showroom Location | None |
| Marketing Type | New Product 2020 |
Load more products
Loading...





