Showing the single result
In stock
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Material | Polyester thread |
| Features 2 | Wholesale embroidered cloth patch |
| Features 3 | Embroidered badges for costume |
| Features 4 | Black decorative lace patches |
| Features 5 | Embroidered patches |
| Features 6 | Patches |
| Features 7 | Patches for clothing |
| Model Number | LS247 |
| Size | 3*3 cm |
| Technics | Embroidered |
| Style | Sew-On |
| Feature | Eco-Friendly |
| Type of Wholesale | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Type | Patches |
| is_customized | No |
| Shape | five-pointed star |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
No account yet?
Create an AccountWe noticed you're visiting from Estonia. We've updated our prices to Euro for your shopping convenience. Use United States (US) dollar instead. Dismiss