Showing 1–10 of 11 resultsSorted by latest
Dahao CPU Card Main Board E870 / E870E / E870C – Feiya ZGM Haina Prodigi China Embroidery Machine Spare Parts High Quality Control Motherboard
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
487,00 € – 559,00 €Price range: 487,00 € through 559,00 €
Genuine Dahao E8606A / E8606 C56A-B080B (3.5M) Motherboard CPU Card – China Embroidery Machine Spare Parts High Performance Control Board
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
1.325,00 € – 1.721,00 €Price range: 1.325,00 € through 1.721,00 €
Original Dahao E879K / E879D Motherboard – Chinese Embroidery Machine Spare Parts High Quality Control PCB with Special Laminated Gold Rope Technology
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Used Dahao System Circuit Board for Zoje ZJ5821 Industrial Sewing Machine – 220V Customized Control PCB Spare Part (1PCS, Good Working Condition)
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Original Dahao E510A Electronic Main Board Card with 285A-080L Operation Box – Chinese Embroidery Machine Spare Parts Complete Control System High Quality PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 26 oz |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand Name | Unbranded |
| High-concerned chemical | None |
| warranty | Unavailable |
| weight (kg) | 2.2 KG |
| after warranty service | Online support |
| video outgoing-inspection | Provided |
| machinery test report | Not Available |
| machine type | Embroidery Machine |
| type | Chinese Embroidery Machine Parts |
| use | Industrial |
| Product Name | Dahao Main Board E510A With Complete Operation Box 285A-080L |
| Part Number | None |
| Model Number | E510A 285A-080L |
| Material | Electron |
| Quality | High Quality |
| Use for | Embroidery Machine |
| MOQ | 1 Pc |
| Package | Standard Export Packaging |
| Delivery Time | 10 Days |
| Condition | New |
| Applicable Industries | Garment Shops, Machinery Repair Shops, Home Use, Retail |
| Showroom Location | None |
| Marketing Type | New Product 2020 |
Genuine Dahao A15 E5052 / E5052A / E5052A-FW Control Board – China Embroidery Machine Spare Parts High Quality Electronic PCB Card
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
973,00 € – 1.016,00 €Price range: 973,00 € through 1.016,00 €
Genuine Dahao E653 / E653B / E653C / E653D Motherboard Card with 528-B080F (3.5M) Operation Box – China Embroidery Machine Spare Parts High Quality Control System
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
1.095,00 €
Load more products
Loading...





