Showing all 2 resultsSorted by latest
Multifunctional Shoe & Belt Embroidery Clamp for Tajima, SWF
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
100pcs Damper Ring A LPF-FA000201 for Tajima & SWF Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
15,00 € – 24,00 €Price range: 15,00 € through 24,00 €
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Set Type | No |
| Use | Embroidery |
| Type | Sewing Machine Parts |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Rubber |
| Type of Wholesale | No |
| machine | Tajima SWF and Chinese embroidery machines |
| part name | Damper Ring A |
| Part number | 090430070032 EF0642020000 090430070021 |
| Outer diameter | 11mm |
| Inner diameter | 6.5mm |
| Thickness | 2mm |





