Showing all 2 resultsSorted by latest
Buy “DAHAO A15 Dual-Head Computerized Embroidery Machine | Precision Apparel Machinery for Caps & T-Shirts” Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 113 oz |
|---|---|
| Dimensions | 110 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Operation | Computerized |
| Model Number | le-02 |
| Head Number | 2 Heads |
| Needle Number | 12 |
| Type | Flat Embroidery Machine |
| Head Interval | 200 |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 450mm-500mm |
| Weight | 470kg |
| Overall Dimensions | 146*113*110cm |
| Name | Two Head Computer Embroidery Machine |
Buy “High-Quality Industrial Two-Head Automatic Computerized Embroidery Machine | Precision Embroidery for T-Shirts, Hats, Patches & Towels” Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
7.718,00 €





