Showing 1–10 of 12 resultsSorted by latest
TAJIMA Vertical Tension Base Driven Belt Pulley Seat FN0708000000
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Genuine Japanese Tajima MBL Timing Belt S5M1270 – 20mm Width Embroidery Machine Spare Part
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Embroidery Machine Bobbin Case BC-D – Durable Shuttle Core Cover
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
100pcs Damper Ring A LPF-FA000201 for Tajima & SWF Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
15,00 € – 24,00 €Price range: 15,00 € through 24,00 €
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Set Type | No |
| Use | Embroidery |
| Type | Sewing Machine Parts |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Rubber |
| Type of Wholesale | No |
| machine | Tajima SWF and Chinese embroidery machines |
| part name | Damper Ring A |
| Part number | 090430070032 EF0642020000 090430070021 |
| Outer diameter | 11mm |
| Inner diameter | 6.5mm |
| Thickness | 2mm |
Barudan Embroidery Machine Spare Part KB230130 – High-Quality Replacement Component for Professional Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Original Hirose HSH-7.94ATR(MTQ) Rotary Hook for Tajima Computer Embroidery Machines – Genuine High-Speed Rotary Hook for Precision Stitching
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Embroidery Machine Control Panel for Barudan, Tajima & SWF
Barudan, Embroidery Machine Spare Parts, Electrical, Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Tajima
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
715,00 € – 2.930,00 €Price range: 715,00 € through 2.930,00 €
Embroidery Machine Alarm Board EF170 / EF129
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
KD035-1108 KD035 Signal Board Switch Card for Dahao China Embroidery Machines – Spare Part
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tajima Pantograph Servo Motor – Original Embroidery Machine Part
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
2.050,00 €
Load more products
Loading...





