In stock
Price range: 12,00 € through 16,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 19,00 € through 965,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 27,00 € through 53,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Original price was: 178,00 €.50,00 €Current price is: 50,00 €.
In stock
Price range: 15,00 € through 17,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Electrical Supplies
2PCS 26Pin FFC/FPC Flexible Flat Cable 0.5mm / 1.0mm Pitch Type A/B – 50–300mm Length Options
Price range: 15,00 € through 17,00 €CNC Milling Machine Automatic Tool Setter Z-Axis Probe | High Precision Tool Length Measurement Sensor | CNC Tool Setting Probe & Automatic Tool Checker
Price range: 132,00 € through 133,00 €Hot CNC Machine Tool Infrared Probe Wireless T-40R Measurement Probe 2D/3D Mold Detection Sensor | High Precision CNC Touch Probe Replacement for Renishaw Cyclone Motion
Original price was: 2.420,00 €.1.236,00 €Current price is: 1.236,00 €.Renishaw TP20 Standard Force Module A-1371-0270 | CNC Probe Sensor Module | High Precision Coordinate Measuring Machine (CMM) & CNC Machine Tool Accessory
Price range: 1.241,00 € through 5.781,00 €New CNC Machine Bed Wireless Probe | Infrared Signal CNC Measurement Probe Sensor | In-Machine Inspection Touch Probe for CNC Machining Centers
Original price was: 2.240,00 €.1.379,00 €Current price is: 1.379,00 €.Wireless CNC Touch Probe with Infrared Signal | High Precision 3D Detection Touch Point Sensor for CNC Machining Center | Renishaw Compatible Probe System
Original price was: 3.366,00 €.2.054,00 €Current price is: 2.054,00 €.24GHz Radar Flow Meter RS485 Output | High Sensitivity River Velocity Sensor for Hydrology Monitoring | Industrial Radar Water Flow Measurement System
Price range: 565,00 € through 607,00 €Industrial Online pH Sensor Probe 4-20mA RS485 Digital Output | Smart Water Quality Analysis Liquid pH Meter for Industrial Monitoring Systems
Original price was: 544,00 €.529,00 €Current price is: 529,00 €.HBM HLCB1C3 Single Point Load Cell 220KG–4.4T | High Precision Industrial Platform Scale Sensor | Heavy-Duty Weighing System Load Cell
Price range: 437,00 € through 989,00 €Boards & Circuits
In stock
Price range: 12,00 € through 16,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 19,00 € through 965,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 27,00 € through 53,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Original price was: 178,00 €.50,00 €Current price is: 50,00 €.
In stock
Price range: 15,00 € through 17,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ARMY PATCHES
5 American Patriotic Complex Machine Embroidery Designs Pack in Just $49
Original price was: 65,00 €.43,00 €Current price is: 43,00 €.Buy American Eagle Machine Embroidery Design For Cap | Jacket Back | Full Chest & Left Chest Pack in All sizes
Original price was: 470,00 €.13,00 €Current price is: 13,00 €.Buy America Flag with Eagle Independence Day logo Digitized for Embroidery For Cap | Jacket Back | Full Chest & Left Chest Pack in All sizes
Original price was: 381,00 €.13,00 €Current price is: 13,00 €.4th July Independence Day USA Flag Logo Digitized for Embroidery for Sale -All in One Pack 2024
Price range: 5,00 € through 26,00 €SALE PRODUCTS
Buy Adventure Travel Patches For Clothing Mountain Camping Badge Space Stripe Iron On Patches On Clothes UFO Embroidery Patch Online
In stock
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Prajna |
| Size | As Picture Show |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Item | Cartoon patch,hippie patch,funny patch, |
| Style | Embroidered Patches For Clothes |
| Method | Iron On,Sew-On,Stick-On |
| Application | Iron On Patches |
| Naszywki | Naszywki, Naszywki Aplikacje Na Ubrania |
| Design | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
| Fabric Type | Canvas,Letter,Wow,Fashion,Funny,Cute |
| Main Materi | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack |
| Feature | 3D,Handmade,Eco-Friendly |
| Shape | Rectangle,Shield |
| Type | Parches Bordados Para La Ropa,Badges For Clothes |
| Type 1 | Cute Animal,Anime Badges,Animal-Patch |
| Type 2 | Cartoon Patch,Stickers For Clothes,Diy,Embroidery Applique |
| Model Number | 200527 |
Custom Printed Full-Zip Hoodie for Men & Women – Personalized Design, Long Sleeve Fashion Hooded Jacket, Casual Wear Sweatshirt
In stock
| Weight | 25 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | Daily |
| Pattern Type | |
| Gender | MEN |
| Type | LOOSE |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | SWEATSHIRTS |
| Detachable Part | none |
| Collar | Hooded |
| Closure Type | zipper |
| Sleeve Style | regular |
| Hooded | Yes |
| Model Number | Zipper Hoodie/Zip up Sweatshirt |
| Style | Hip Hop/Harajuku/Fashion/unisex/streetwear |
| Sleeve Length | Long sleeve Jackets Coat |
| Clothes length | Regular |
| Thickness | Standard |
| Quality | High Quality |
| Features3 | Men’s Hoodies Women’s Hoodies |
| Anime Design | Zip Up Hoodies |
OTHERS ALSO VIEWED
Made To Order
Embroidered Flag Patches
OUR BLOG
Solving Uneven Stitching Across Heads in Tajima TMAR-K Series Embroidery Machines
Solving Uneven Stitching Across Heads in Tajima TMAR-K Series Embroidery Machines
The Tajima TMAR-K Series embroidery m...
Thread Breakage Issues in Tajima TMAR-K Series and How to Solve Them
Thread Breakage Issues in Tajima TMAR-K Series (Multi-Head, Multi-Embroidery Capabilities) and How to Solve Them
Tajima...
Errors in Design Misalignment or Shifting on the Tajima TMAR-V1512 Series and Solutions
Errors in Design Misalignment or Shifting on the Tajima TMAR-V1512 Series and Solutions
Embroidery design misalignment ...
How to Solve Puckering Embroidery Designs on Tajima TMAR-V1512 Machines
How to Solve Puckering or Distorted Embroidery Designs on Tajima TMAR-V1512 Machines
The Tajima TMAR-V1512 Series, equi...







