In stock
Price range: 12,00 € through 16,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 19,00 € through 969,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 26,00 € through 51,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Original price was: 125,00 €.50,00 €Current price is: 50,00 €.
In stock
Price range: 15,00 € through 17,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Electrical Supplies
2PCS 26Pin FFC/FPC Flexible Flat Cable 0.5mm / 1.0mm Pitch Type A/B – 50–300mm Length Options
Price range: 15,00 € through 17,00 €CNC Milling Machine Automatic Tool Setter Z-Axis Probe | High Precision Tool Length Measurement Sensor | CNC Tool Setting Probe & Automatic Tool Checker
Price range: 133,00 € through 134,00 €Hot CNC Machine Tool Infrared Probe Wireless T-40R Measurement Probe 2D/3D Mold Detection Sensor | High Precision CNC Touch Probe Replacement for Renishaw Cyclone Motion
Original price was: 2.432,00 €.1.242,00 €Current price is: 1.242,00 €.Renishaw TP20 Standard Force Module A-1371-0270 | CNC Probe Sensor Module | High Precision Coordinate Measuring Machine (CMM) & CNC Machine Tool Accessory
Price range: 1.241,00 € through 5.780,00 €New CNC Machine Bed Wireless Probe | Infrared Signal CNC Measurement Probe Sensor | In-Machine Inspection Touch Probe for CNC Machining Centers
Original price was: 2.240,00 €.1.379,00 €Current price is: 1.379,00 €.Wireless CNC Touch Probe with Infrared Signal | High Precision 3D Detection Touch Point Sensor for CNC Machining Center | Renishaw Compatible Probe System
Original price was: 3.365,00 €.2.054,00 €Current price is: 2.054,00 €.24GHz Radar Flow Meter RS485 Output | High Sensitivity River Velocity Sensor for Hydrology Monitoring | Industrial Radar Water Flow Measurement System
Price range: 523,00 € through 562,00 €Industrial Online pH Sensor Probe 4-20mA RS485 Digital Output | Smart Water Quality Analysis Liquid pH Meter for Industrial Monitoring Systems
Original price was: 544,00 €.515,00 €Current price is: 515,00 €.HBM HLCB1C3 Single Point Load Cell 220KG–4.4T | High Precision Industrial Platform Scale Sensor | Heavy-Duty Weighing System Load Cell
Price range: 406,00 € through 914,00 €Boards & Circuits
In stock
Price range: 12,00 € through 16,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 19,00 € through 969,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 26,00 € through 51,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Original price was: 125,00 €.50,00 €Current price is: 50,00 €.
In stock
Price range: 15,00 € through 17,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ARMY PATCHES
5 American Patriotic Complex Machine Embroidery Designs Pack in Just $49
Original price was: 65,00 €.43,00 €Current price is: 43,00 €.Buy American Eagle Machine Embroidery Design For Cap | Jacket Back | Full Chest & Left Chest Pack in All sizes
Original price was: 472,00 €.13,00 €Current price is: 13,00 €.Buy America Flag with Eagle Independence Day logo Digitized for Embroidery For Cap | Jacket Back | Full Chest & Left Chest Pack in All sizes
Original price was: 383,00 €.13,00 €Current price is: 13,00 €.4th July Independence Day USA Flag Logo Digitized for Embroidery for Sale -All in One Pack 2024
Price range: 5,00 € through 26,00 €SALE PRODUCTS
Star Wars Luke Yellow Jacket
In stock
FUWEI Industrial Laser Distance Sensor 20m/50m/100m Range | OLED Display RS485 RS232 4-20mA 0-10V High Precision Distance & Height Measurement Sensor
In stock
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Unbranded |
| High-concerned chemical | None |
| Output | Digital Sensor |
| Theory | Optical Sensor |
| Type | Optical-Electronics Sensor |
| is_customized | Yes |
| Use | Level Sensor |
| Material | Metal |
| Voltage output error | 0.2%+0.5mV |
| Current output error | 0.2%+0.005mA |
| Communication interface | RS232/RS485(switchable) |
| Measurement frequency | 1Hz-40Hz |
| Measure resolution | 1mm |
| Ingress protection | IP67 |
| Power supply | DC15~30V |
| Operating temperature | -10°℃~50℃ |
| Fuselage size | 86.45x40x58mm (with connector) |
| Backlight off time | 30 minutes (can be set to normally open) |
OTHERS ALSO VIEWED
Made To Order
Embroidered Flag Patches
OUR BLOG
Solving Uneven Stitching Across Heads in Tajima TMAR-K Series Embroidery Machines
Solving Uneven Stitching Across Heads in Tajima TMAR-K Series Embroidery Machines
The Tajima TMAR-K Series embroidery m...
Thread Breakage Issues in Tajima TMAR-K Series and How to Solve Them
Thread Breakage Issues in Tajima TMAR-K Series (Multi-Head, Multi-Embroidery Capabilities) and How to Solve Them
Tajima...
Errors in Design Misalignment or Shifting on the Tajima TMAR-V1512 Series and Solutions
Errors in Design Misalignment or Shifting on the Tajima TMAR-V1512 Series and Solutions
Embroidery design misalignment ...
How to Solve Puckering Embroidery Designs on Tajima TMAR-V1512 Machines
How to Solve Puckering or Distorted Embroidery Designs on Tajima TMAR-V1512 Machines
The Tajima TMAR-V1512 Series, equi...










