In stock
Price range: 12,00 € through 16,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 19,00 € through 969,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 26,00 € through 51,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Original price was: 125,00 €.50,00 €Current price is: 50,00 €.
In stock
Price range: 15,00 € through 17,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Electrical Supplies
2PCS 26Pin FFC/FPC Flexible Flat Cable 0.5mm / 1.0mm Pitch Type A/B – 50–300mm Length Options
Price range: 15,00 € through 17,00 €CNC Milling Machine Automatic Tool Setter Z-Axis Probe | High Precision Tool Length Measurement Sensor | CNC Tool Setting Probe & Automatic Tool Checker
Price range: 133,00 € through 134,00 €Hot CNC Machine Tool Infrared Probe Wireless T-40R Measurement Probe 2D/3D Mold Detection Sensor | High Precision CNC Touch Probe Replacement for Renishaw Cyclone Motion
Original price was: 2.432,00 €.1.242,00 €Current price is: 1.242,00 €.Renishaw TP20 Standard Force Module A-1371-0270 | CNC Probe Sensor Module | High Precision Coordinate Measuring Machine (CMM) & CNC Machine Tool Accessory
Price range: 1.241,00 € through 5.780,00 €New CNC Machine Bed Wireless Probe | Infrared Signal CNC Measurement Probe Sensor | In-Machine Inspection Touch Probe for CNC Machining Centers
Original price was: 2.240,00 €.1.379,00 €Current price is: 1.379,00 €.Wireless CNC Touch Probe with Infrared Signal | High Precision 3D Detection Touch Point Sensor for CNC Machining Center | Renishaw Compatible Probe System
Original price was: 3.365,00 €.2.054,00 €Current price is: 2.054,00 €.24GHz Radar Flow Meter RS485 Output | High Sensitivity River Velocity Sensor for Hydrology Monitoring | Industrial Radar Water Flow Measurement System
Price range: 523,00 € through 562,00 €Industrial Online pH Sensor Probe 4-20mA RS485 Digital Output | Smart Water Quality Analysis Liquid pH Meter for Industrial Monitoring Systems
Original price was: 544,00 €.515,00 €Current price is: 515,00 €.HBM HLCB1C3 Single Point Load Cell 220KG–4.4T | High Precision Industrial Platform Scale Sensor | Heavy-Duty Weighing System Load Cell
Price range: 406,00 € through 914,00 €Boards & Circuits
In stock
Price range: 12,00 € through 16,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 19,00 € through 969,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Price range: 26,00 € through 51,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
In stock
Original price was: 125,00 €.50,00 €Current price is: 50,00 €.
In stock
Price range: 15,00 € through 17,00 €
Select
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ARMY PATCHES
5 American Patriotic Complex Machine Embroidery Designs Pack in Just $49
Original price was: 65,00 €.43,00 €Current price is: 43,00 €.Buy American Eagle Machine Embroidery Design For Cap | Jacket Back | Full Chest & Left Chest Pack in All sizes
Original price was: 472,00 €.13,00 €Current price is: 13,00 €.Buy America Flag with Eagle Independence Day logo Digitized for Embroidery For Cap | Jacket Back | Full Chest & Left Chest Pack in All sizes
Original price was: 383,00 €.13,00 €Current price is: 13,00 €.4th July Independence Day USA Flag Logo Digitized for Embroidery for Sale -All in One Pack 2024
Price range: 5,00 € through 26,00 €SALE PRODUCTS
Custom Logo Men’s Long Jogger Sweatpants | Gym, Running, Workout & Casual Wear | DIY Design
In stock
| Weight | 20 oz |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Pant Style | Sweatpants |
| Model Number | Pockets Trousers |
| Thickness | midweight |
| Waist Type | MID |
| Decoration | Pockets |
| Gender | Unisex |
| Item Type | full length |
| Closure Type | Drawstring |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Length | full length |
| Front Style | Flat |
| Fit Type | regular |
| Colour | Black, white, gray, dark gray, navy blue |
| Project type | Casual pants,Jogging pants, Sports pants,Training pants |
| Suitable for the crowd | Men, Women,Boys,Girls |
| Design | Pocket ,Print ,Harajuku ,Japanese style,Anime |
| Style | Fashion Harajuku y2k Street Sports |
10 Pcs Black & White Letter Patches | Iron-On Embroidered Patches for DIY Clothing Repairs and Customization
In stock
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | Unbranded |
| Technics | Embroidered |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | as picture |
| is_customized | No |
| Feature | Eco-friendly |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| Model Number | patch |
| Name1 | 10Pcs Patches |
| Name2 | Black Patches |
| Name3 | Jacket Patches |
| Name4 | Letters Patches |
| Name5 | Iron Patches |
| Name6 | Clothes Patches |
| Name7 | Embroidered Patches |
| Name8 | Mochila Patches |
| Name9 | Sew Patches |
| Name10 | Lot Patches |
| Name11 | Bulk Patches |
| Name12 | DIY Patches |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
OTHERS ALSO VIEWED
Made To Order
Embroidered Flag Patches
OUR BLOG
Solving Uneven Stitching Across Heads in Tajima TMAR-K Series Embroidery Machines
Solving Uneven Stitching Across Heads in Tajima TMAR-K Series Embroidery Machines
The Tajima TMAR-K Series embroidery m...
Thread Breakage Issues in Tajima TMAR-K Series and How to Solve Them
Thread Breakage Issues in Tajima TMAR-K Series (Multi-Head, Multi-Embroidery Capabilities) and How to Solve Them
Tajima...
Errors in Design Misalignment or Shifting on the Tajima TMAR-V1512 Series and Solutions
Errors in Design Misalignment or Shifting on the Tajima TMAR-V1512 Series and Solutions
Embroidery design misalignment ...
How to Solve Puckering Embroidery Designs on Tajima TMAR-V1512 Machines
How to Solve Puckering or Distorted Embroidery Designs on Tajima TMAR-V1512 Machines
The Tajima TMAR-V1512 Series, equi...










