Showing all 3 resultsSorted by latest
Viking Tree of Life & Axe Embroidered Patch – Tactical Morale Badge with Hook & Loop for Backpack, Jacket, Clothing & Gear
Rated 4.78 out of 5
(18)
In stock
16,00 € – 17,00 €Price range: 16,00 € through 17,00 €
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| A-Level Washable | Easy to clean |
| Application scenarios | outdoors |
| Scope of application | Hat, backpack, jacket, military vest, clothing |
| Applicable gender | Unisex / male or female |
| Patches on clothes | Hook and Loop |
| Patches for clothing | Clothes Patches DIY |
| Patch type | velcro patches backpack |
| Brand Name | Unbranded |
| Model Number | patches |
| Size | as picture show |
| Technics | Embroidered |
| Style | Hook & Loop |
| Feature | Eco-Friendly |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Set Type | Yes |
| Product Type | Patches |
| is_customized | Yes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Ghostbuster Embroidered Iron-On Patch – Punk Horror Movie Tactical Badge for Backpack & Clothing
Rated 4.82 out of 5
(17)
In stock
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Product | Ghostbuster Tactical Embroidered Patches |
| Applicable gender | Unisex/male or female |
| Applicable scenarios | Outdoor sports |
| Patches on clothes | Hook and Loop |
| Patch type | Tactical patches,Military patches |
| Model Number | Applique,badges |
| Scope of application | Costume backpack DIY |
| Patches for clothing | Velcros patch |
| Brand Name | Unbranded |
| Size | As shown in the figure |
| Technics | Embroidered |
| Style | Hook & Loop |
| Feature | Eco-Friendly |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Set Type | No |
| Product Type | Patches |
| is_customized | Yes |
| Shape | As shown in the figure |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Mountain Camping Embroidered Patch – DIY Iron-On Adventure Outdoor Badge for Jackets, Backpacks, and Clothing
Rated 4.99 out of 5
(69)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €





