Showing all 3 resultsSorted by latest
Buy Exquisite Golden English Letters Patches | A-Z | Iron-On Applique for Clothing Accessory | Iron Patches for Wedding Decoration | Online
Rated 5.00 out of 5
(10)
In stock
1,00 €
Buy Unicorn Flowers Patches Set | Iron-On Transfers | Heat Transfer Stickers | Clothing Stickers | Print On Hoodies, Jeans | Online Shopping
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
2,00 €
| Weight | 25 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Colife |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As The Picture Show |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | D-380 |
| Name | Patches for clothing |
| Technics | Iron on patch |
| Style | DIY Tshirt/Sweatshirts/Hoodies |
| Feature | Hot/Cool Tearing |
| Sticker | Easy By Household Irons |
| Badges | Washable, Durable |
| Pattern | Red Flower, Cute Cat, etc |
Buy 48pcs/lot Embroidered Mesh Butterfly Cloth Patches | 4.5*3.5cm | Clothes Sewing Supplies Hair Clip Accessories | Online Shopping
Rated 4.83 out of 5
(29)
In stock
13,00 € – 14,00 €Price range: 13,00 € through 14,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | GZULA |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 4.5*3.5cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Stick-On |
| Model Number | D1814 |
| Color | Multi color |
| Place of Origin | Yiwu,Zhejiang |
| OEM | Are Accepted |
| Item Name 1 | butterfly Appliques |
| Item Name 2 | bear applique |
| Item Name 3 | diy patch |
| Usage 1 | DIY Craft Supplies |
| Usage 2 | Cloth Applique |
| Usage 3 | Children’s headwear accessories |
| Material | fabric |





