Showing all 4 resultsSorted by latest
Buy Wine Red Rhinestone Alphabet Letter Iron-On Sewing Patch Badges | 3D Patches for Bags, Hats, Jeans, Clothes, Crafts | Online
Rated 4.89 out of 5
(9)
In stock
11,00 € – 12,00 €Price range: 11,00 € through 12,00 €
Buy Cartoon Eye Embroidery Patch | Iron-On Patches for Clothing | Thermoadhesive Patches on Clothes | Sew Sticker Camera Fusible Patch Online
Rated 4.67 out of 5
(3)
In stock
2,00 € – 10,00 €Price range: 2,00 € through 10,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Embroidery patch |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture |
| Brand Name | Prajna |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item | embroidery patches |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Back |
| Number | 230403 |
| patch 1 | patches for clothes,iron on patch |
| patch 2 | embroidery patch,stickers on clothes |
| patch 3 | iron on patches,stickers for clothes |
| patch 4 | Fusible Patch |
| patch 5 | clothing patches ,stripe on clothes |
| patch 6 | patches for clothes,patches for jackets |
| patch 7 | iron on patches for clothing,sewing patch |
| patch 8 | Cartoon,Tape,Camera,Eye,Letters |
| patch 9 | Clothing applications,Clorhing stickers |
| patch 10 | patches for clothing |
| patch 11 | Clothing thermoadhesive patches |
| patch 12 | thermoadhesive patches |
| patch 13 | Embroidered patches for clothing |
| patch 14 | iron on embroiderd patches for clothing |
| patch 15 | Applique for clothes |
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
19,00 €
Buy 48pcs/lot Embroidered Mesh Butterfly Cloth Patches | 4.5*3.5cm | Clothes Sewing Supplies Hair Clip Accessories | Online Shopping
Rated 4.83 out of 5
(29)
In stock
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | GZULA |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 4.5*3.5cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Stick-On |
| Model Number | D1814 |
| Color | Multi color |
| Place of Origin | Yiwu,Zhejiang |
| OEM | Are Accepted |
| Item Name 1 | butterfly Appliques |
| Item Name 2 | bear applique |
| Item Name 3 | diy patch |
| Usage 1 | DIY Craft Supplies |
| Usage 2 | Cloth Applique |
| Usage 3 | Children’s headwear accessories |
| Material | fabric |





