Showing all 6 resultsSorted by latest
Shop Online: Get a Set of 10 Jesus Cross Iron-On Patches for Clothing
Rated 4.94 out of 5
(17)
In stock
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture Show |
| Brand Name | Nicediy |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Project | Clothing patch |
| Style | Embroidered patch |
| Dimensions | as shown |
| Method | Ironing, sewing, pasting |
| Application | Iron on Patch |
| Naszywki | Naszywki, Naszywki Aplikacje Na Ubrania |
| Style1 | Embroidered patch, 3D, handmade |
| Design | embroidery, decals, sequins, printing, beading, stripes |
| Fabric type | canvas, letters, wow, fashion, funny, cute, |
| Applications | fabrics, dresses, shirts, skirts, jackets, jeans, bags, backpacks |
| Function | 3D, handmade, environmental protection |
| Shape | rectangular, shielded |
| Type | Parches Bordados Para La Ropa, coat of arms |
| Type 1 | badges, animal patches, stickers |
| Type 2 | Animal stickers, DIY, embroidery decals, striped stickers |
| Type 3 | cross patch, cross iron on patch, |
| Type 4 | thermosticky cross, cross striped |
| Type 5 | patch cross, cross patches, christian patches |
| Item Quality | 10Pcs Patches |
| model number | 211020 |
Mental Health Graffiti Stickers – 10/30/50pcs Inspirational Decals for Phone, Laptop, Water Bottle & More
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
13,00 € – 18,00 €Price range: 13,00 € through 18,00 €
Cool Aesthetic Logo Stickers – 10/50/100 PCS | Waterproof Decals for Laptop, Phone, Bottle, Bike
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
16,00 € – 28,00 €Price range: 16,00 € through 28,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Width | 4-6CM |
| Weight | 60g |
| Warranty | None |
| Model Number | Graffiti Decal Sticker |
| Length | 4-6CM |
| Height | 1mm |
| Diameter | 4-6CM |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m,13-24m,25-36m,4-6y,7-12y,12+y |
| Certification | CE |
| Color | Colorful |
| Use | Laptops Suitcase Luggage Motor Bicycle Car Fridge Guitar Phone |
| Gift | Christmas Halloween Birthday Valentine’s Day |
| Features | Waterproof PVC Leave trace instagram anime stickers children kpop |
| For | Teens Kids Adults Boys Girls Friends |
| Material | High Quality PVC |
Buy Wine Time Patches | Embroidered Patches for Clothing | Red Wine Bottle Cup Patch Tape Badges | Iron-On Patch Jacket Stripes Online
Rated 4.94 out of 5
(71)
In stock
2,00 € – 7,00 €Price range: 2,00 € through 7,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Embroidery patch |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture |
| Brand Name | Prajna |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item | cartoon patches |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Back |
| Type | Tape,Red Wine Bottle cup |
| Number | 220702 |
| Name 1 | iron on patches |
| Name 2 | embroidery patch,stickers on clothes |
| Name 3 | iron on patch,stickers for clothes |
| Name 4 | fabric applique |
| Name 5 | clothing patches ,stripe on clothes |
| Name 6 | patches for clothes,patches for jackets |
| Name 7 | iron on patches for clothing,sewing patch |
| Name 9 | Clothing applications,Clorhing stickers |
| Name 12 | patches for clothing |
| Name 13 | Clothing thermoadhesive patches |
| Name 15 | Embroidered patches for clothing |
| Name 16 | iron on embroiderd patches for clothing |
| Name 17 | Hook Loop |
Black & Gold Sequin Lace Fabric with Tassel Applique – Perfect for Royal Wedding Gown
Rated 5.00 out of 5
(9)
In stock
34,00 €
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
28,00 €





