Showing the single result
In stock
| Weight | 85 oz |
|---|---|
| Dimensions | 87 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Operation | Computerized |
| Model Number | le-01 |
| Head Number | Single Head |
| Needle Number | 9/12/15 |
| Worktable Size | 350mm-1200mm |
| Type | Flat Embroidery Machine |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 350mm-500mm |
| Weight | 180kg |
| Overall Dimensions | 113*83*87mm |
| Name | single head embroidery machine |
No account yet?
Create an AccountWe noticed you're visiting from Estonia. We've updated our prices to Euro for your shopping convenience. Use United States (US) dollar instead. Dismiss