Showing all 5 resultsSorted by latest
Buy Self-adhesive Cute Watermelon Cherry Embroidered Patches for Clothing Iron on Clothes Fruit Applique Fusible Patch Badge Sticker Online
Rated 5.00 out of 5
(2)
In stock
| Brand Name | Aprille |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Size | on the picture |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Stick-On |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | fruit patches |
| Paste type | Self-adhesive |
| Pattern | Pineapple, mangosteen, lemon, peach, walnut, orange, coconut, watermel |
| Use | Hole repair, clothes decoration, bag decoration, phone case dec |
Shop Women’s Waterproof Windproof Rain Jacket – Outdoor Hiking Hoodie, Long Coat, Warm Plus Size Outwear for All Seasons
Rated 5.00 out of 5
(5)
In stock
27,00 € – 28,00 €Price range: 27,00 € through 28,00 €
| Weight | 20 oz |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | WHooHoo |
| Style | Casual |
| Thickness | Fleece |
| Hooded | Yes |
| Material | Polyester |
| Origin | CN(Origin) |
| Season | Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | Regular |
| Type | Regular |
| Gender | WOMEN |
| Age | Ages 18-35 Years Old |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | zipper |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | Regular |
| Model Number | Coat |
| Release Date | FW2021 |
| Outerwear Type | Jackets |
| Decoration | Pockets |
Buy 48pcs/lot Embroidered Mesh Butterfly Cloth Patches | 4.5*3.5cm | Clothes Sewing Supplies Hair Clip Accessories | Online Shopping
Rated 4.83 out of 5
(29)
In stock
13,00 € – 14,00 €Price range: 13,00 € through 14,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | GZULA |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 4.5*3.5cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Stick-On |
| Model Number | D1814 |
| Color | Multi color |
| Place of Origin | Yiwu,Zhejiang |
| OEM | Are Accepted |
| Item Name 1 | butterfly Appliques |
| Item Name 2 | bear applique |
| Item Name 3 | diy patch |
| Usage 1 | DIY Craft Supplies |
| Usage 2 | Cloth Applique |
| Usage 3 | Children’s headwear accessories |
| Material | fabric |
Seal Team IR Reflective Patches | SWAT Military Badge – Multicam Hook/Loop
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
2,00 € – 20,00 €Price range: 2,00 € through 20,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As picture below |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | military patches |
| Tool | Hook&Loop,Magic paste |
| Style | Custom Patch,velcros patches , embroidery patch |
| Name | Camouflage Pattern Badge,Applique |





