Showing all 3 resultsSorted by latest
MAXSIN FUN 10PCS Cute Flower Iron-On Patches – Perfect for Kids\’ Bags & Dress Embroidery
Rated 4.75 out of 5
(8)
In stock
12,00 € – 17,00 €Price range: 12,00 € through 17,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | MAXSIN FUN |
| Origin | Mainland China |
| Size | 2.9cm x 2.8cm |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | YES |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | MD0613A |
| Feature | small flower patches |
| Type | Many varities |
| Quality | good |
| Original | China |
| Color | Colorful |
| Usage | DIY Clothing Accessories |
| Patch | Flower Patches |
| With Glue | Yes |
| Package | Original Package with labe |
| For Baby Clothes | OK |
Shop Online for 25 Pieces Woolen Yarn Embroidery Christmas Tree Santa Patches Appliques: Festive Crafts Decoration
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
19,00 €





