Showing all 2 resultsSorted by latest
Shop Online for Cute Anime Cartoon Children Iron-On Patches: Clothing Sticker, Sew-On Embroidery Patch, Applique Stripes – Buy Now!
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
20,00 € – 30,00 €Price range: 20,00 € through 30,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | JOD |
| Origin | Mainland China |
| Size | as picture show |
| Technics | Embroidered |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| Model Number | set |
| Set Type | Yes |
| Chick FOLLOW | Get More Discounts |
| Follow Store | Show the fans Discounts |
| Fans Discounts | More -5% Discounts |
Buy Unicorn Flowers Patches Set | Iron-On Transfers | Heat Transfer Stickers | Clothing Stickers | Print On Hoodies, Jeans | Online Shopping
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
2,00 €
| Weight | 25 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Colife |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As The Picture Show |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | D-380 |
| Name | Patches for clothing |
| Technics | Iron on patch |
| Style | DIY Tshirt/Sweatshirts/Hoodies |
| Feature | Hot/Cool Tearing |
| Sticker | Easy By Household Irons |
| Badges | Washable, Durable |
| Pattern | Red Flower, Cute Cat, etc |





