Showing all 3 resultsSorted by latest
10/20pcs Random Cartoon Embroidered Patch Set – Cute Iron-On & Sew-On Applique for Clothes
Rated 5.00 out of 5
(6)
In stock
16,00 € – 30,00 €Price range: 16,00 € through 30,00 €
| Weight | 1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 50cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | BT001 |
| QTY | 1Lot=10-30Pcs |
| Applicable To | DIY,Dress,Skirt,T-shirt,CoatSort:Clothes Accessories |
| Clothing | Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Apron |
| People | Kids,Girl,Boy,Woman,Baby,Beauty |
| Characteristic 1 | Patches For Clothing,Iron On Cartoon Patches |
| Characteristic 2 | Kids Iron On Patches,Cheap Embroidered Patch |
Buy Waterproof Transparent Cloth Patches | Self-Adhesive Nylon Sticker | Outdoor Tent Jacket Repair Tape Patch | Sports Accessories Online
Rated 4.71 out of 5
(21)
In stock
1,00 € – 2,00 €Price range: 1,00 € through 2,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 in |
| Brand Name | genenic |
| Origin | CN(Origin) |
| Feature | Eco-Friendly |
| Product Type | Patches |
| Set Type | no |
| Style | Hook & Loop |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | no |
| Color | translucent |
| Material | TPU |
| Size | 7 x 7cm/2.76 x 2.76″/6.5 x5.5cm |
| feature1 | Tents & Shelters |
| feature2 | Tent Patch Accessories |
| feature3 | Camping & Hiking |
| feature4 | Sports & Entertainment |
| feature5 | Tent Accessories |
Buy Pulaqi Skull Iron On Transfer Patches for Clothing – Vinyl Heat Transfer Thermal Stickers on Clothes – Hippie Grim Reaper Appliques Online
Rated 5.00 out of 5
(3)
In stock
2,00 € – 18,00 €Price range: 2,00 € through 18,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | pulaqi |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As Picture |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| is_customized | Yes |
| Model Number | iron on transfer |
| Custom | Punk Patch |
| Motif | Hippie Grim Reaper Skull |
| Name 1 | Iron on Transfers,iron on patch,iron on applique,stickers on clothes |
| Clothing | Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans |
| Sale Mode | Retail |
| Supplier | China Manufacturer |
| People | Kids,Girl,Boy,Woman,Baby,Beauty |
| Date | 200723 |





