Showing all 10 resultsSorted by latest
Dahao BECS 328 Control Panel Keyboard Membrane for China Embroidery Machines – Essential Spare Parts
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Waterproof Weed Stickers – Cool Graffiti Decals for Cars, Phones & Bikes (5-100pcs)
Rated 4.43 out of 5
(7)
In stock
13,00 € – 20,00 €Price range: 13,00 € through 20,00 €
Buy Street Graffiti Vinyl Stickers | 10/25/50pcs | Aesthetic Decals for Luggage, Motorcycle Helmet, Water Bottle, Phone, Laptop, Skateboard | Shop Online
Rated 4.78 out of 5
(18)
In stock
9,00 € – 16,00 €Price range: 9,00 € through 16,00 €
Mental Health Graffiti Stickers – 10/30/50pcs Inspirational Decals for Phone, Laptop, Water Bottle & More
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
2,00 € – 12,00 €Price range: 2,00 € through 12,00 €
Skull Embroidery Iron-On Patch – Punk Hip Hop Sewing Badge | Tarot Clothing Patch
Rated 5.00 out of 5
(5)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Embroidery patch |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture |
| Brand Name | Prajna |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item | embroidery patches |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Back |
| Number | 221202 |
| patch 1 | patches for clothes,iron on patch |
| patch 2 | embroidery patch,stickers on clothes |
| patch 3 | iron on patches,stickers for clothes |
| patch 4 | Fusible Patch |
| patch 5 | clothing patches ,stripe on clothes |
| patch 6 | patches for clothes,patches for jackets |
| patch 7 | iron on patches for clothing,sewing patch |
| patch 8 | Punk skull,rock,skeleton |
| patch 9 | Clothing applications,Clorhing stickers |
| patch 10 | patches for clothing |
| patch 11 | Clothing thermoadhesive patches |
| patch 12 | thermoadhesive patches |
| patch 13 | Embroidered patches for clothing |
| patch 14 | iron on embroiderd patches for clothing |
| patch 15 | Applique for clothes |
Cool Aesthetic Logo Stickers – 10/50/100 PCS | Waterproof Decals for Laptop, Phone, Bottle, Bike
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
12,00 € – 18,00 €Price range: 12,00 € through 18,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Width | 4-6CM |
| Weight | 60g |
| Warranty | None |
| Model Number | Graffiti Decal Sticker |
| Length | 4-6CM |
| Height | 1mm |
| Diameter | 4-6CM |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m,13-24m,25-36m,4-6y,7-12y,12+y |
| Certification | CE |
| Color | Colorful |
| Use | Laptops Suitcase Luggage Motor Bicycle Car Fridge Guitar Phone |
| Gift | Christmas Halloween Birthday Valentine’s Day |
| Features | Waterproof PVC Leave trace instagram anime stickers children kpop |
| For | Teens Kids Adults Boys Girls Friends |
| Material | High Quality PVC |
Buy Love Gardening Iron-On Patches | Clothing Decals | Aliens | Washable | Heat Transfer Thermal Sticker | Applique for Clothes | Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
9,00 € – 13,00 €Price range: 9,00 € through 13,00 €
| Weight | 4 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | JIM-489 |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | PRINTED |
| Size | as pictures |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Name | iron on patches for clothing |
| Item | clothing stickers |
| Type | iron on heat transfer |
| Another Name | thermal patches,heat transfer vinyl,iron on transfer |
| Alias | iron on t-shirt decals |
| Named | thermo-application on clothes, iron on sticker |
| Tool | household irons, heat transfer machine |
| Applicability | bag,clothes, curtain, fabric |
| Apply Crowd | baby, kids,girl, boy, men, women |
| Alias2 | garment accessories, diy for clothing |
| Pattern Feature | Aliens, plants, gardening |
Shop Now Black & White Punk Jacket Embroidered Patches
Rated 4.84 out of 5
(107)
In stock
1,00 € – 11,00 €Price range: 1,00 € through 11,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>10usd via Aliexpress standard shipping,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Shop 10Pcs Mini Multicolor Heart Patches Embroidery Online | Iron On Appliques for T-Shirts, Clothes, Jeans | Stickers, Badges, Patches
Rated 4.85 out of 5
(27)
In stock
Buy 15cm Ribbon Embroidery Set | Beginner Needlework Kits | Europe Town Scenery Cross Stitch Series | Needle Arts Crafts Sewing | Online Shopping
Rated 0 out of 5
(0)
In stock





