Showing all 9 resultsSorted by latest
Shop Online for 10/50pcs Cute Random Badges – Personalized Cartoon Fashion Pins Set for Clothes, Bags, and More
Rated 4.91 out of 5
(33)
In stock
Black Leather Star Embroidered Patches Iron-On for Clothes Jackets Shoes
Rated 4.75 out of 5
(20)
In stock
11,00 € – 13,00 €Price range: 11,00 € through 13,00 €
Buy Self-adhesive Cute Watermelon Cherry Embroidered Patches for Clothing Iron on Clothes Fruit Applique Fusible Patch Badge Sticker Online
Rated 5.00 out of 5
(2)
In stock
| Brand Name | Aprille |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Size | on the picture |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Stick-On |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | fruit patches |
| Paste type | Self-adhesive |
| Pattern | Pineapple, mangosteen, lemon, peach, walnut, orange, coconut, watermel |
| Use | Hole repair, clothes decoration, bag decoration, phone case dec |
Shop Women’s Waterproof Windproof Rain Jacket – Outdoor Hiking Hoodie, Long Coat, Warm Plus Size Outwear for All Seasons
Rated 5.00 out of 5
(5)
In stock
28,00 € – 29,00 €Price range: 28,00 € through 29,00 €
| Weight | 20 oz |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | WHooHoo |
| Style | Casual |
| Thickness | Fleece |
| Hooded | Yes |
| Material | Polyester |
| Origin | CN(Origin) |
| Season | Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | Regular |
| Type | Regular |
| Gender | WOMEN |
| Age | Ages 18-35 Years Old |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | zipper |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | Regular |
| Model Number | Coat |
| Release Date | FW2021 |
| Outerwear Type | Jackets |
| Decoration | Pockets |
Shop Online: Buy Custom Name Text Embroidery Patch – Rectangular, 115MM Wide – Iron-On and Sew-On – Military Patches for Clothing, Biker Vest
Rated 5.00 out of 5
(4)
In stock
27,00 € – 37,00 €Price range: 27,00 € through 37,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | mc1931 |
| Origin | CN(Origin) |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Embroidered Patch Name | Customized DIY Name Card Patches |
| Tools Type | Embroidery/PVC/Printed/ Iron on Transfer/Thermal Patches |
| Backing Style | Iron on / Sew On Backing/Hook and Loop |
| Size | About 11.5×3.3cm |
| Patches Shipping Free | Free Shipping Products From Aliexpress |
| Border | Hot cut border(heat cut), accept laser border, merrow border |
| Patches Style | Custom Embroidery Patch |
| Feature | Handmade,3D,Eco-Friendly |
| Patch fabric | Twill, Accept satin,felt,cotton,canvas,PU,leather etc |
| People | Man,Women,Girl,boy,Kids, Baby,fashion,beauty |
| Logo&Colors | Any logo and colors |
| Supplier | China Manufacturer |
| Model Number | A210724 |
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
28,00 €
Buy Pulaqi Skull Iron On Transfer Patches for Clothing – Vinyl Heat Transfer Thermal Stickers on Clothes – Hippie Grim Reaper Appliques Online
Rated 5.00 out of 5
(3)
In stock
12,00 € – 19,00 €Price range: 12,00 € through 19,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | pulaqi |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As Picture |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| is_customized | Yes |
| Model Number | iron on transfer |
| Custom | Punk Patch |
| Motif | Hippie Grim Reaper Skull |
| Name 1 | Iron on Transfers,iron on patch,iron on applique,stickers on clothes |
| Clothing | Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans |
| Sale Mode | Retail |
| Supplier | China Manufacturer |
| People | Kids,Girl,Boy,Woman,Baby,Beauty |
| Date | 200723 |
AHYONNIEX Cute Cat Embroidery Patch – Perfect for Kids\’ Clothes & Backpacks | Small Iron-On Applique
Rated 5.00 out of 5
(3)
In stock
17,00 € – 20,00 €Price range: 17,00 € through 20,00 €
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | AHYONNIEX |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | no |
| Style | Iron-On |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | no |
| Model Number | A1018-1b |
| Color | Multi |
| Size | Small patch |
| Type | Iron on Patch |
| Origin | China |
| Material | Polyester |
| With Glue | Yes |
| Quality | Good Quality Patch |
| Name | Glue Patch |
| Usage | DIY Clothing Bag Jeans Patch |
| Feature | Cute |
Shop Adorable Anime Cartoon Iron-on Patches for Clothing: Sticker & Embroidery Appliques – Buy Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
20,00 € – 30,00 €Price range: 20,00 € through 30,00 €





