Showing all 2 resultsSorted by latest
In stock
| Weight | 113 oz |
|---|---|
| Dimensions | 110 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Operation | Computerized |
| Model Number | le-02 |
| Head Number | 2 Heads |
| Needle Number | 12 |
| Worktable Size | 450mm-500mm |
| Type | Flat Embroidery Machine |
| Head Interval | 200 |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 450mm-500mm |
| Weight | 470kg |
| Overall Dimensions | 146*113*110cm |
| Name | Two Head Computer Embroidery Machine |
In stock
No account yet?
Create an AccountWe noticed you're visiting from Estonia. We've updated our prices to Euro for your shopping convenience. Use United States (US) dollar instead. Dismiss