Showing all 3 resultsSorted by latest
AHYONNIEX Cute Cat Embroidery Patch – Perfect for Kids\’ Clothes & Backpacks | Small Iron-On Applique
Rated 5.00 out of 5
(3)
In stock
11,00 € – 12,00 €Price range: 11,00 € through 12,00 €
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | AHYONNIEX |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | no |
| Style | Iron-On |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | no |
| Model Number | A1018-1b |
| Color | Multi |
| Size | Small patch |
| Type | Iron on Patch |
| Origin | China |
| Material | Polyester |
| With Glue | Yes |
| Quality | Good Quality Patch |
| Name | Glue Patch |
| Usage | DIY Clothing Bag Jeans Patch |
| Feature | Cute |
Shop Adorable Anime Cartoon Iron-on Patches for Clothing: Sticker & Embroidery Appliques – Buy Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
12,00 € – 19,00 €Price range: 12,00 € through 19,00 €
Seal Team IR Reflective Patches | SWAT Military Badge – Multicam Hook/Loop
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
2,00 € – 20,00 €Price range: 2,00 € through 20,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As picture below |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | military patches |
| Tool | Hook&Loop,Magic paste |
| Style | Custom Patch,velcros patches , embroidery patch |
| Name | Camouflage Pattern Badge,Applique |





