Showing the single result
In stock
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | MAXSIN FUN |
| Origin | Mainland China |
| Size | 2.9cm x 2.8cm |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | YES |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | MD0613A |
| Feature | small flower patches |
| Type | Many varities |
| Quality | good |
| Original | China |
| Color | Colorful |
| Usage | DIY Clothing Accessories |
| Patch | Flower Patches |
| With Glue | Yes |
| Package | Original Package with labe |
| For Baby Clothes | OK |
No account yet?
Create an AccountWe noticed you're visiting from Estonia. We've updated our prices to Euro for your shopping convenience. Use United States (US) dollar instead. Dismiss