Showing all 2 resultsSorted by latest
Shop Online for Jellyfish Beaded Patches: Rhinestone Feather Sew-On Embroidery Applique Patches for Clothing
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
Buy Hotfix Jet Hematite Star Rhinestone Embroidered Iron-On Patch | 4/6/8cm | Clothing Badge Paste for Clothes, Bags, Pants, Shoes | Online Shopping
Rated 4.86 out of 5
(7)
In stock
17,00 € – 24,00 €Price range: 17,00 € through 24,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | QIAO |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 4/6/8cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Beaded |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | no |
| Model Number | QIAO |
| Color | jet hematite/silver white/black |
| Quantity | 5pcs/10pcs |
| Material | Acryilc |
| Shape | Star |
| Use | Clothes, shoes, hats, pants, bags, etc. |
| Style | hot fix , glue on |





