Showing all 6 resultsSorted by latest
Sanbest Transparent Nylon Monofilament Thread 5000 Yards – 0.1/0.12/0.15/0.2mm Clear Beading & Jewelry Stitching Cord
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
24,00 € – 34,00 €Price range: 24,00 € through 34,00 €
Band-Aid Iron-On Embroidery Patches | Decorative Sewing Badge for Clothing
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
23,00 € – 32,00 €Price range: 23,00 € through 32,00 €
10 Pcs Black & White Letter Patches | Iron-On Embroidered Patches for DIY Clothing Repairs and Customization
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | Unbranded |
| Technics | Embroidered |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | as picture |
| is_customized | No |
| Feature | Eco-friendly |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| Model Number | patch |
| Name1 | 10Pcs Patches |
| Name2 | Black Patches |
| Name3 | Jacket Patches |
| Name4 | Letters Patches |
| Name5 | Iron Patches |
| Name6 | Clothes Patches |
| Name7 | Embroidered Patches |
| Name8 | Mochila Patches |
| Name9 | Sew Patches |
| Name10 | Lot Patches |
| Name11 | Bulk Patches |
| Name12 | DIY Patches |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Personalized Star Towel Embroidery Patches for Clothing | DIY Apparel Badges & Sewing Supplies
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
26,00 €
Buy Embroidered Name Chenille Letter Patches A-Z Pink Alphabet Patch For Clothes Bags T-shirt Iron On Applique Accessories Online
Rated 5.00 out of 5
(9)
In stock
14,00 €
Buy 48pcs/lot Embroidered Mesh Butterfly Cloth Patches | 4.5*3.5cm | Clothes Sewing Supplies Hair Clip Accessories | Online Shopping
Rated 4.83 out of 5
(29)
In stock
21,00 € – 22,00 €Price range: 21,00 € through 22,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | GZULA |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 4.5*3.5cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Stick-On |
| Model Number | D1814 |
| Color | Multi color |
| Place of Origin | Yiwu,Zhejiang |
| OEM | Are Accepted |
| Item Name 1 | butterfly Appliques |
| Item Name 2 | bear applique |
| Item Name 3 | diy patch |
| Usage 1 | DIY Craft Supplies |
| Usage 2 | Cloth Applique |
| Usage 3 | Children’s headwear accessories |
| Material | fabric |





