Showing all 7 resultsSorted by latest
Shop Online for Rainbow Embroidered Patches: Iron-on, Cartoon Stripes, Anime Stickers & More!
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
10,00 € – 18,00 €Price range: 10,00 € through 18,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | no |
| Type of Wholesale | no |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Cartoon Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>4usd With tracking,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Purchase Written Words Cloth Mend Decorate Iron-On Patches: Buy Apparel Sewing Decoration Applique Sew-On Patches for Clothing Online
Rated 4.88 out of 5
(34)
In stock
7,00 € – 9,00 €Price range: 7,00 € through 9,00 €
Buy Cute Guitar Music Kiss Patches for T-Shirt: Iron-On Embroidery Appliques for Child Kids’ Clothes, Jeans, Stickers, Badges – DOG LOVE – Online
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
3,00 € – 10,00 €Price range: 3,00 € through 10,00 €
Shop Online for Cute Embroidered Patch Iron on Sewing Applique Zipper (Size: 3.0X11cm) – Perfect for Fabric Clothes, Shoes, and Bag Decoration
Rated 4.89 out of 5
(44)
In stock
Cute Fruit Embroidery Patches – Cherry, Watermelon, Strawberry & More | Iron-On Appliques
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
3,00 € – 11,00 €Price range: 3,00 € through 11,00 €
Buy Small Size Christmas Patch Heat Transfer Tops Appliqued Vinyl Iron On Patches Heat Print For Shirt Socks Hat Stickers Online
Rated 4.50 out of 5
(2)
In stock
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Origin | Mainland China |
| Size | as picture show |
| Feature | HANDMADE,Eco-friendly |
| Technics | PRINTED |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| Style | Iron-On |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | No |
| A-level washing | Pyrography |
| Model Number | Patches For Clothing |
| Using tools | Household Irons or Heat Transfer Machine |
| Instructions | Iron On Patches,Iron On Transfer |
| Applications For | Transfert Thermocollants T-shirt |
| People | Girl,Boy,Body,Woman,Kids,Man |
| Feather | Hot Tearing,stickers for clothes flowers |
Black & Gold Sequin Lace Fabric with Tassel Applique – Perfect for Royal Wedding Gown
Rated 5.00 out of 5
(9)
In stock
34,00 €





