Showing all 2 resultsSorted by latest
Shop Now Black & White Punk Jacket Embroidered Patches
Rated 4.84 out of 5
(107)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>10usd via Aliexpress standard shipping,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Shop Embroidered Patches for Clothing | Iron-On Stickers: Lantern Man, Skull Biker Stripes, and More | Buy Jackets Patches Online
Rated 4.94 out of 5
(32)
In stock
2,00 € – 10,00 €Price range: 2,00 € through 10,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | pulaqi |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | as picture show |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| name 8 | Plague Doctor Patch |
| Motif | Clothing thermoadhesive patches |
| name 1 | Iron on Patch . Patch for Clothing,backpack |
| Name2 | Punk patches. Clothes stickers |
| people | Man,Women,Girl,boy,Kids, Baby,fashion. beauty |
| Usage | Dress,shirt,coat,jacket,bag,fabric,Apron,t-shirt,curtains |
| name 3 | Rock Patches DIY |
| name 12 | Naszywki, Naszywki Aplikacje Na Ubrania |
| name 13 | Embroidered Patches For Clothes |
| model number | 210426 |





