Showing 1–10 of 25 resultsSorted by latest
Duki Computerized Embroidery Machine – Genuine High-Quality Industrial Embroidery Machine
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
POOLIN EOC06 Single Head Computerized Embroidery Machine – Large 7.9″ x 11″ Embroidery Area for Business Use
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
POOLIN EOC06 Computerized Embroidery Machine – Home & Business Use with Tear Away Stabilizer & Bobbin (Customs Duties Excluded)
Rated 4.80 out of 5
(5)
In stock
Buy “Multi-Function Four-Head Computerized Embroidery Machine | Perfect for Hats, T-Shirts, Flats & Shoes” Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 114 oz |
|---|---|
| Dimensions | 110 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Operation | Computerized |
| Model Number | le-04 |
| Head Number | 4 Heads |
| Needle Number | 9/12 |
| Worktable Size | 400-1600MM |
| Type | Cap Embroidery Machine |
| Head Interval | 400mm |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 400*450mm |
| Weight | 450kg |
| Overall Dimensions | 192*132*163cm |
| product name | high speed automatic commercial 4 head computerized embroidery machine |
| Function | Flat Cap Garnent Embroidery Machine |
Buy “LEWANJOY Single-Head Computerized Embroidery Machine | Versatile Hat, T-Shirt & Flat Sewing Machine” Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 85 oz |
|---|---|
| Dimensions | 87 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Operation | Computerized |
| Model Number | le-01 |
| Head Number | Single Head |
| Needle Number | 9/12/15 |
| Worktable Size | 350mm-1200mm |
| Type | Flat Embroidery Machine |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 350mm-500mm |
| Weight | 180kg |
| Overall Dimensions | 113*83*87mm |
| Name | single head embroidery machine |
Load more products
Loading...





