Showing all 8 resultsSorted by latest
40WT Polyester Embroidery Thread 120D/2 – 4000M Spool, 80 Madeira Colors for Brother & Singer Household / Industrial Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
21,00 € – 22,00 €Price range: 21,00 € through 22,00 €
80 New Madeira Colors Embroidery Thread Set – Premium 40WT Polyester 500M Spools for Brother, Babylock, Janome & Singer Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
19,00 € – 71,00 €Price range: 19,00 € through 71,00 €
Sanbest Glow in the Dark Luminous Embroidery Thread 150D/2 800M – Polyester Sewing & DIY Cross Stitch Thread (TH00057)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
35,00 € – 131,00 €Price range: 35,00 € through 131,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Sanbest |
| Material | 100% Polyester |
| CN | Zhejiang |
| Pattern Type | Dyed |
| Yarn Type | Filament |
| Weight (g/ball) | 35g |
| Yarn Count | 150D/2 |
| Use | Embroidery |
| Model Number | 150D/2 |
| Length | 800M |
| feature | Fluorescent line, luminous |
| Attention 1 | At first ,let the thread enjoy sunshine or light more than 5 hours |
| Attention 2 | Second ,put it in the dark room |
Sanbest 5000M Polyester Embroidery Thread 120D/2 – High Tenacity Solid Black & White Sewing Thread for Machine & DIY
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
30,00 € – 103,00 €Price range: 30,00 € through 103,00 €
Polyester Embroidery Thread High Strength 1000M Filament – For Brother Singer Janome Babylock Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
32,00 € – 181,00 €Price range: 32,00 € through 181,00 €
Sanbest 144pcs Polyester Prewound Bobbins Thread Plastic Side Size L (SA155) – For Brother & Babylock Embroidery Machines TH00021
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
43,00 € – 52,00 €Price range: 43,00 € through 52,00 €
Sanbest Variegated Colors Polyester Embroidery Thread 1000M – Machine & Home Sewing Thread Factory Outlet
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
39,00 € – 82,00 €Price range: 39,00 € through 82,00 €
Sanbest Matte Polyester Embroidery Thread 3000M – High Strength 120D/2 & 75D/2 for Brother, Singer, Janome, Babylock Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
40,00 € – 41,00 €Price range: 40,00 € through 41,00 €





