Showing all 4 resultsSorted by latest
Buy Oval Flocking Embroidered Clothing Patches | Iron-On Coat Elbow Knee Appliques | Clothes Repair Fabric Sticker Stripe Cut | Online
Rated 5.00 out of 5
(7)
In stock
3,00 €
Waterproof Weed Stickers – Cool Graffiti Decals for Cars, Phones & Bikes (5-100pcs)
Rated 4.43 out of 5
(7)
In stock
17,00 € – 35,00 €Price range: 17,00 € through 35,00 €
Shop Online: Buy Custom Name Text Embroidery Patch – Rectangular, 115MM Wide – Iron-On and Sew-On – Military Patches for Clothing, Biker Vest
Rated 5.00 out of 5
(4)
In stock
27,00 € – 37,00 €Price range: 27,00 € through 37,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | mc1931 |
| Origin | CN(Origin) |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Embroidered Patch Name | Customized DIY Name Card Patches |
| Tools Type | Embroidery/PVC/Printed/ Iron on Transfer/Thermal Patches |
| Backing Style | Iron on / Sew On Backing/Hook and Loop |
| Size | About 11.5×3.3cm |
| Patches Shipping Free | Free Shipping Products From Aliexpress |
| Border | Hot cut border(heat cut), accept laser border, merrow border |
| Patches Style | Custom Embroidery Patch |
| Feature | Handmade,3D,Eco-Friendly |
| Patch fabric | Twill, Accept satin,felt,cotton,canvas,PU,leather etc |
| People | Man,Women,Girl,boy,Kids, Baby,fashion,beauty |
| Logo&Colors | Any logo and colors |
| Supplier | China Manufacturer |
| Model Number | A210724 |
Buy Unicorn Flowers Patches Set | Iron-On Transfers | Heat Transfer Stickers | Clothing Stickers | Print On Hoodies, Jeans | Online Shopping
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 25 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Colife |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As The Picture Show |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | D-380 |
| Name | Patches for clothing |
| Technics | Iron on patch |
| Style | DIY Tshirt/Sweatshirts/Hoodies |
| Feature | Hot/Cool Tearing |
| Sticker | Easy By Household Irons |
| Badges | Washable, Durable |
| Pattern | Red Flower, Cute Cat, etc |





