Showing all 2 resultsSorted by latest
Buy Cartoon Eye Embroidery Patch | Iron-On Patches for Clothing | Thermoadhesive Patches on Clothes | Sew Sticker Camera Fusible Patch Online
Rated 4.67 out of 5
(3)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Embroidery patch |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture |
| Brand Name | Prajna |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item | embroidery patches |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Back |
| Number | 230403 |
| patch 1 | patches for clothes,iron on patch |
| patch 2 | embroidery patch,stickers on clothes |
| patch 3 | iron on patches,stickers for clothes |
| patch 4 | Fusible Patch |
| patch 5 | clothing patches ,stripe on clothes |
| patch 6 | patches for clothes,patches for jackets |
| patch 7 | iron on patches for clothing,sewing patch |
| patch 8 | Cartoon,Tape,Camera,Eye,Letters |
| patch 9 | Clothing applications,Clorhing stickers |
| patch 10 | patches for clothing |
| patch 11 | Clothing thermoadhesive patches |
| patch 12 | thermoadhesive patches |
| patch 13 | Embroidered patches for clothing |
| patch 14 | iron on embroiderd patches for clothing |
| patch 15 | Applique for clothes |
Buy Love Gardening Iron-On Patches | Clothing Decals | Aliens | Washable | Heat Transfer Thermal Sticker | Applique for Clothes | Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
14,00 € – 20,00 €Price range: 14,00 € through 20,00 €
| Weight | 4 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | JIM-489 |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | PRINTED |
| Size | as pictures |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Name | iron on patches for clothing |
| Item | clothing stickers |
| Type | iron on heat transfer |
| Another Name | thermal patches,heat transfer vinyl,iron on transfer |
| Alias | iron on t-shirt decals |
| Named | thermo-application on clothes, iron on sticker |
| Tool | household irons, heat transfer machine |
| Applicability | bag,clothes, curtain, fabric |
| Apply Crowd | baby, kids,girl, boy, men, women |
| Alias2 | garment accessories, diy for clothing |
| Pattern Feature | Aliens, plants, gardening |





