Showing the single result
In stock
| Weight | 1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 50cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | BT001 |
| QTY | 1Lot=10-30Pcs |
| Applicable To | DIY,Dress,Skirt,T-shirt,CoatSort:Clothes Accessories |
| Clothing | Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Apron |
| People | Kids,Girl,Boy,Woman,Baby,Beauty |
| Characteristic 1 | Patches For Clothing,Iron On Cartoon Patches |
| Characteristic 2 | Kids Iron On Patches,Cheap Embroidered Patch |
No account yet?
Create an AccountWe noticed you're visiting from Estonia. We've updated our prices to Euro for your shopping convenience. Use United States (US) dollar instead. Dismiss