Showing all 2 resultsSorted by latest
Buy Love Gardening Iron-On Patches | Clothing Decals | Aliens | Washable | Heat Transfer Thermal Sticker | Applique for Clothes | Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
14,00 € – 20,00 €Price range: 14,00 € through 20,00 €
| Weight | 4 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | JIM-489 |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | PRINTED |
| Size | as pictures |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Name | iron on patches for clothing |
| Item | clothing stickers |
| Type | iron on heat transfer |
| Another Name | thermal patches,heat transfer vinyl,iron on transfer |
| Alias | iron on t-shirt decals |
| Named | thermo-application on clothes, iron on sticker |
| Tool | household irons, heat transfer machine |
| Applicability | bag,clothes, curtain, fabric |
| Apply Crowd | baby, kids,girl, boy, men, women |
| Alias2 | garment accessories, diy for clothing |
| Pattern Feature | Aliens, plants, gardening |
Buy Pulaqi Skull Iron On Transfer Patches for Clothing – Vinyl Heat Transfer Thermal Stickers on Clothes – Hippie Grim Reaper Appliques Online
Rated 5.00 out of 5
(3)
In stock
2,00 € – 18,00 €Price range: 2,00 € through 18,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | pulaqi |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As Picture |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| is_customized | Yes |
| Model Number | iron on transfer |
| Custom | Punk Patch |
| Motif | Hippie Grim Reaper Skull |
| Name 1 | Iron on Transfers,iron on patch,iron on applique,stickers on clothes |
| Clothing | Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans |
| Sale Mode | Retail |
| Supplier | China Manufacturer |
| People | Kids,Girl,Boy,Woman,Baby,Beauty |
| Date | 200723 |





