Showing all 8 resultsSorted by latest
Buy Wine Red Rhinestone Alphabet Letter Iron-On Sewing Patch Badges | 3D Patches for Bags, Hats, Jeans, Clothes, Crafts | Online
Rated 4.89 out of 5
(9)
In stock
3,00 €
Shop Now Black & White Punk Jacket Embroidered Patches
Rated 4.84 out of 5
(107)
In stock
1,00 € – 18,00 €Price range: 1,00 € through 18,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>10usd via Aliexpress standard shipping,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Buy Cute Guitar Music Kiss Patches for T-Shirt: Iron-On Embroidery Appliques for Child Kids’ Clothes, Jeans, Stickers, Badges – DOG LOVE – Online
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
Buy 10 Pcs Iron-On Xmas Socking Gift Patches: Cartoon Stickers for Apparel, Suits, Jeans, Hats – Christmas Decors, Handmade Fabric Appliques Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Shop Online for Jellyfish Beaded Patches: Rhinestone Feather Sew-On Embroidery Applique Patches for Clothing
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
Buy Pulaqi Skull Iron On Transfer Patches for Clothing – Vinyl Heat Transfer Thermal Stickers on Clothes – Hippie Grim Reaper Appliques Online
Rated 5.00 out of 5
(3)
In stock
2,00 € – 19,00 €Price range: 2,00 € through 19,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | pulaqi |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As Picture |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| is_customized | Yes |
| Model Number | iron on transfer |
| Custom | Punk Patch |
| Motif | Hippie Grim Reaper Skull |
| Name 1 | Iron on Transfers,iron on patch,iron on applique,stickers on clothes |
| Clothing | Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans |
| Sale Mode | Retail |
| Supplier | China Manufacturer |
| People | Kids,Girl,Boy,Woman,Baby,Beauty |
| Date | 200723 |
Shop Adorable Anime Cartoon Iron-on Patches for Clothing: Sticker & Embroidery Appliques – Buy Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
20,00 € – 30,00 €Price range: 20,00 € through 30,00 €





