Showing 1–10 of 13 resultsSorted by latest
Shop Online for Flame Skull Patch: Explore Punk Embroidered Patches for Clothes, Backpacks, and Jackets
Rated 4.96 out of 5
(23)
In stock
1,00 € – 18,00 €Price range: 1,00 € through 18,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | no |
| Type of Wholesale | no |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>4usd With tracking,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Shop Cartoon Patch: Embroidered Iron-On Patches for Clothing with Mountain Water Landscape Design – Sewing Sticker, Clothes Badges Online
Rated 4.90 out of 5
(41)
In stock
1,00 € – 19,00 €Price range: 1,00 € through 19,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | no |
| Type of Wholesale | no |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>4usd With tracking,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Buy Exquisite Golden English Letters Patches | A-Z | Iron-On Applique for Clothing Accessory | Iron Patches for Wedding Decoration | Online
Rated 5.00 out of 5
(10)
In stock
1,00 €
Shop Now Black & White Punk Jacket Embroidered Patches
Rated 4.84 out of 5
(107)
In stock
1,00 € – 18,00 €Price range: 1,00 € through 18,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>10usd via Aliexpress standard shipping,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Purchase Written Words Cloth Mend Decorate Iron-On Patches: Buy Apparel Sewing Decoration Applique Sew-On Patches for Clothing Online
Rated 4.88 out of 5
(34)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
Buy Cute Guitar Music Kiss Patches for T-Shirt: Iron-On Embroidery Appliques for Child Kids’ Clothes, Jeans, Stickers, Badges – DOG LOVE – Online
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
Buy Small Size Christmas Patch Heat Transfer Tops Appliqued Vinyl Iron On Patches Heat Print For Shirt Socks Hat Stickers Online
Rated 4.50 out of 5
(2)
In stock
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Origin | Mainland China |
| Size | as picture show |
| Feature | HANDMADE,Eco-friendly |
| Technics | PRINTED |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| Style | Iron-On |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | No |
| A-level washing | Pyrography |
| Model Number | Patches For Clothing |
| Using tools | Household Irons or Heat Transfer Machine |
| Instructions | Iron On Patches,Iron On Transfer |
| Applications For | Transfert Thermocollants T-shirt |
| People | Girl,Boy,Body,Woman,Kids,Man |
| Feather | Hot Tearing,stickers for clothes flowers |
Shop Online: Buy 1 Piece Iron-On Patches for Cosplay Clothes with Gold Embroidery – Appliques, Trims, Garments, Budges, and Accessories
Rated 4.92 out of 5
(37)
In stock
1,00 € – 33,00 €Price range: 1,00 € through 33,00 €
Shop Online for Jellyfish Beaded Patches: Rhinestone Feather Sew-On Embroidery Applique Patches for Clothing
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
Load more products
Loading...





