Showing all 3 resultsSorted by latest
Buy Wine Red Rhinestone Alphabet Letter Iron-On Sewing Patch Badges | 3D Patches for Bags, Hats, Jeans, Clothes, Crafts | Online
Rated 4.89 out of 5
(9)
In stock
11,00 € – 13,00 €Price range: 11,00 € through 13,00 €
Shop Online: Buy Custom Name Text Embroidery Patch – Rectangular, 115MM Wide – Iron-On and Sew-On – Military Patches for Clothing, Biker Vest
Rated 5.00 out of 5
(4)
In stock
27,00 € – 36,00 €Price range: 27,00 € through 36,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | mc1931 |
| Origin | CN(Origin) |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Embroidered Patch Name | Customized DIY Name Card Patches |
| Tools Type | Embroidery/PVC/Printed/ Iron on Transfer/Thermal Patches |
| Backing Style | Iron on / Sew On Backing/Hook and Loop |
| Size | About 11.5×3.3cm |
| Patches Shipping Free | Free Shipping Products From Aliexpress |
| Border | Hot cut border(heat cut), accept laser border, merrow border |
| Patches Style | Custom Embroidery Patch |
| Feature | Handmade,3D,Eco-Friendly |
| Patch fabric | Twill, Accept satin,felt,cotton,canvas,PU,leather etc |
| People | Man,Women,Girl,boy,Kids, Baby,fashion,beauty |
| Logo&Colors | Any logo and colors |
| Supplier | China Manufacturer |
| Model Number | A210724 |
Buy Animal Black White Butterfly, Skull, Dragonfly Iron-On Clothes Patches – Clothing Stickers for Garment Wholesale
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
2,00 €





