Showing all 5 resultsSorted by latest
Cartoon Embroidery Patch – Disney Marvel Superman Spiderman Hulk Iron-On Thermoadhesive DIY Clothing Patch
Rated 4.93 out of 5
(14)
In stock
11,00 € – 13,00 €Price range: 11,00 € through 13,00 €
Plum Blossom Flower Embroidery Patch – 1PC Iron-On Applique Fabric Sticker for Clothing, DIY Sewing & Repair Craft
Rated 4.83 out of 5
(12)
In stock
I’LL GET OVER IT Cartoon Iron-On Embroidered Patch – Funny Clothing Patch for Jackets, Bags, Jeans, DIY Garment Sewing Accessories
Rated 5.00 out of 5
(4)
In stock
Shop Online for Cute Embroidered Patch Iron on Sewing Applique Zipper (Size: 3.0X11cm) – Perfect for Fabric Clothes, Shoes, and Bag Decoration
Rated 4.89 out of 5
(44)
In stock
Buy Hotfix Jet Hematite Star Rhinestone Embroidered Iron-On Patch | 4/6/8cm | Clothing Badge Paste for Clothes, Bags, Pants, Shoes | Online Shopping
Rated 4.86 out of 5
(7)
In stock
14,00 € – 35,00 €Price range: 14,00 € through 35,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | QIAO |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 4/6/8cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Beaded |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | no |
| Model Number | QIAO |
| Color | jet hematite/silver white/black |
| Quantity | 5pcs/10pcs |
| Material | Acryilc |
| Shape | Star |
| Use | Clothes, shoes, hats, pants, bags, etc. |
| Style | hot fix , glue on |





