Showing all 2 resultsSorted by latest
In stock
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | HLTNC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Step Angle(degrees) | 1.8 |
| Phase | 2 |
| Model Number | 86HB250 |
| Holding Torque | 4.5N 8.5N 12N |
| Cable length | 3m |
| Type | HYBRID |
| Certification | CCC |
| model | NEMA34 |
| Warning Signal | Support |
| Driver | HBS860H |
| Pulse Vlotage | 5v-24v |
| Respone Voltage | Maximum 200khz |
| Phase Current | 8a/pha |
| Processor | 32DSP |
| Pulse Method | Single Pulse |
| step angle | 1.8 |
| Shaft Diameter | 14 |
| Shaft Length | 35 |
In stock
No account yet?
Create an AccountWe noticed you're visiting from Estonia. We've updated our prices to Euro for your shopping convenience. Use United States (US) dollar instead. Dismiss