Showing all 4 resultsSorted by latest
Gotek USB Floppy Emulator SFRM72-FU for Embroidery Machines
Barudan, Embroidery Machine Spare Parts, Electrical, Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Tajima
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
171,00 €
| Weight | 1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Hign-concerned Chemical | None |
| maximum speed | 200 |
| state | New |
| country of origin | Zhejiang, China |
| kind | Flat embroidery machine |
| mode of operation | Computer control |
| external dimensions | 1 |
| Warranty period | No after-sales service |
| core selling point | Low maintenance cost |
| Power (hp) | 1 |
| Mechanical test report | Not Available |
| Video factory inspection | Can provide |
| Core component quality assurance period | Not Available |
| core component | Other |
| Table size | 1 |
| head spacing | 200mm |
| Embroidery range | 100*100mm |
Gotek USB Floppy Emulator SFRM72-FU for Tajima & Barudan
Embroidery Machine Spare Parts, Electrical, Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Gotek
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
95,00 €
Gotek SFRM72-FU USB Floppy Emulator for Tajima & Barudan Embroidery Machines
Embroidery Machine Spare Parts, Electrical, Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Gotek
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Gotek SFRM72-FU Floppy Drive Emulator for Tajima & Barudan
Embroidery Machine Spare Parts, Electrical, Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Gotek
Rated 0 out of 5
(0)
In stock





