Showing all 5 resultsSorted by latest
Shop Cartoon Patch: Embroidered Iron-On Patches for Clothing with Mountain Water Landscape Design – Sewing Sticker, Clothes Badges Online
Rated 4.90 out of 5
(41)
In stock
8,00 € – 19,00 €Price range: 8,00 € through 19,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | no |
| Type of Wholesale | no |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>4usd With tracking,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Waterproof Weed Stickers – Cool Graffiti Decals for Cars, Phones & Bikes (5-100pcs)
Rated 4.43 out of 5
(7)
In stock
17,00 € – 35,00 €Price range: 17,00 € through 35,00 €
Cool Aesthetic Logo Stickers – 10/50/100 PCS | Waterproof Decals for Laptop, Phone, Bottle, Bike
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
16,00 € – 28,00 €Price range: 16,00 € through 28,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Width | 4-6CM |
| Weight | 60g |
| Warranty | None |
| Model Number | Graffiti Decal Sticker |
| Length | 4-6CM |
| Height | 1mm |
| Diameter | 4-6CM |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m,13-24m,25-36m,4-6y,7-12y,12+y |
| Certification | CE |
| Color | Colorful |
| Use | Laptops Suitcase Luggage Motor Bicycle Car Fridge Guitar Phone |
| Gift | Christmas Halloween Birthday Valentine’s Day |
| Features | Waterproof PVC Leave trace instagram anime stickers children kpop |
| For | Teens Kids Adults Boys Girls Friends |
| Material | High Quality PVC |
Buy Self-adhesive Cute Watermelon Cherry Embroidered Patches for Clothing Iron on Clothes Fruit Applique Fusible Patch Badge Sticker Online
Rated 5.00 out of 5
(2)
In stock
| Brand Name | Aprille |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Size | on the picture |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Stick-On |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | fruit patches |
| Paste type | Self-adhesive |
| Pattern | Pineapple, mangosteen, lemon, peach, walnut, orange, coconut, watermel |
| Use | Hole repair, clothes decoration, bag decoration, phone case dec |
Buy Embroidered Name Chenille Letter Patches A-Z Pink Alphabet Patch For Clothes Bags T-shirt Iron On Applique Accessories Online
Rated 5.00 out of 5
(9)
In stock
14,00 €





