Showing all 7 resultsSorted by latest
Black Leather Star Embroidered Patches Iron-On for Clothes Jackets Shoes
Rated 4.75 out of 5
(20)
In stock
11,00 € – 13,00 €Price range: 11,00 € through 13,00 €
Buy Oval Flocking Embroidered Clothing Patches | Iron-On Coat Elbow Knee Appliques | Clothes Repair Fabric Sticker Stripe Cut | Online
Rated 5.00 out of 5
(7)
In stock
3,00 €
Buy Self-adhesive Cute Watermelon Cherry Embroidered Patches for Clothing Iron on Clothes Fruit Applique Fusible Patch Badge Sticker Online
Rated 5.00 out of 5
(2)
In stock
| Brand Name | Aprille |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Size | on the picture |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Stick-On |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | fruit patches |
| Paste type | Self-adhesive |
| Pattern | Pineapple, mangosteen, lemon, peach, walnut, orange, coconut, watermel |
| Use | Hole repair, clothes decoration, bag decoration, phone case dec |
Buy Embroidered Name Chenille Letter Patches A-Z Pink Alphabet Patch For Clothes Bags T-shirt Iron On Applique Accessories Online
Rated 5.00 out of 5
(9)
In stock
14,00 €
Buy Hotfix Jet Hematite Star Rhinestone Embroidered Iron-On Patch | 4/6/8cm | Clothing Badge Paste for Clothes, Bags, Pants, Shoes | Online Shopping
Rated 4.86 out of 5
(7)
In stock
14,00 € – 35,00 €Price range: 14,00 € through 35,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | QIAO |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 4/6/8cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Beaded |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | no |
| Model Number | QIAO |
| Color | jet hematite/silver white/black |
| Quantity | 5pcs/10pcs |
| Material | Acryilc |
| Shape | Star |
| Use | Clothes, shoes, hats, pants, bags, etc. |
| Style | hot fix , glue on |
Buy Unicorn Flowers Patches Set | Iron-On Transfers | Heat Transfer Stickers | Clothing Stickers | Print On Hoodies, Jeans | Online Shopping
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 25 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Colife |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As The Picture Show |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | D-380 |
| Name | Patches for clothing |
| Technics | Iron on patch |
| Style | DIY Tshirt/Sweatshirts/Hoodies |
| Feature | Hot/Cool Tearing |
| Sticker | Easy By Household Irons |
| Badges | Washable, Durable |
| Pattern | Red Flower, Cute Cat, etc |
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
28,00 €





