Showing all 4 resultsSorted by latest
Purchase Written Words Cloth Mend Decorate Iron-On Patches: Buy Apparel Sewing Decoration Applique Sew-On Patches for Clothing Online
Rated 4.88 out of 5
(34)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
Black & Gold Sequin Lace Fabric with Tassel Applique – Perfect for Royal Wedding Gown
Rated 5.00 out of 5
(9)
In stock
Buy Hotfix Jet Hematite Star Rhinestone Embroidered Iron-On Patch | 4/6/8cm | Clothing Badge Paste for Clothes, Bags, Pants, Shoes | Online Shopping
Rated 4.86 out of 5
(7)
In stock
14,00 € – 35,00 €Price range: 14,00 € through 35,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | QIAO |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 4/6/8cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Beaded |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | no |
| Model Number | QIAO |
| Color | jet hematite/silver white/black |
| Quantity | 5pcs/10pcs |
| Material | Acryilc |
| Shape | Star |
| Use | Clothes, shoes, hats, pants, bags, etc. |
| Style | hot fix , glue on |
Shop Embroidery Cloth Bird Patch Stickers, Phoenix & Magnolia Flower Embroidery Cheongsam Accessories Online – C26
Rated 0 out of 5
(0)
In stock





