Showing all 6 resultsSorted by latest
Buy Love Gardening Iron-On Patches | Clothing Decals | Aliens | Washable | Heat Transfer Thermal Sticker | Applique for Clothes | Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
15,00 € – 20,00 €Price range: 15,00 € through 20,00 €
| Weight | 4 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | JIM-489 |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | PRINTED |
| Size | as pictures |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Name | iron on patches for clothing |
| Item | clothing stickers |
| Type | iron on heat transfer |
| Another Name | thermal patches,heat transfer vinyl,iron on transfer |
| Alias | iron on t-shirt decals |
| Named | thermo-application on clothes, iron on sticker |
| Tool | household irons, heat transfer machine |
| Applicability | bag,clothes, curtain, fabric |
| Apply Crowd | baby, kids,girl, boy, men, women |
| Alias2 | garment accessories, diy for clothing |
| Pattern Feature | Aliens, plants, gardening |
Buy Wine Time Patches | Embroidered Patches for Clothing | Red Wine Bottle Cup Patch Tape Badges | Iron-On Patch Jacket Stripes Online
Rated 4.94 out of 5
(71)
In stock
2,00 € – 7,00 €Price range: 2,00 € through 7,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Embroidery patch |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture |
| Brand Name | Prajna |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item | cartoon patches |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Back |
| Type | Tape,Red Wine Bottle cup |
| Number | 220702 |
| Name 1 | iron on patches |
| Name 2 | embroidery patch,stickers on clothes |
| Name 3 | iron on patch,stickers for clothes |
| Name 4 | fabric applique |
| Name 5 | clothing patches ,stripe on clothes |
| Name 6 | patches for clothes,patches for jackets |
| Name 7 | iron on patches for clothing,sewing patch |
| Name 9 | Clothing applications,Clorhing stickers |
| Name 12 | patches for clothing |
| Name 13 | Clothing thermoadhesive patches |
| Name 15 | Embroidered patches for clothing |
| Name 16 | iron on embroiderd patches for clothing |
| Name 17 | Hook Loop |
Purchase Written Words Cloth Mend Decorate Iron-On Patches: Buy Apparel Sewing Decoration Applique Sew-On Patches for Clothing Online
Rated 4.88 out of 5
(34)
In stock
7,00 € – 9,00 €Price range: 7,00 € through 9,00 €
Buy Cute Guitar Music Kiss Patches for T-Shirt: Iron-On Embroidery Appliques for Child Kids’ Clothes, Jeans, Stickers, Badges – DOG LOVE – Online
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
3,00 € – 10,00 €Price range: 3,00 € through 10,00 €
Shop Women’s Waterproof Windproof Rain Jacket – Outdoor Hiking Hoodie, Long Coat, Warm Plus Size Outwear for All Seasons
Rated 5.00 out of 5
(5)
In stock
28,00 € – 29,00 €Price range: 28,00 € through 29,00 €
| Weight | 20 oz |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | WHooHoo |
| Style | Casual |
| Thickness | Fleece |
| Hooded | Yes |
| Material | Polyester |
| Origin | CN(Origin) |
| Season | Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | Regular |
| Type | Regular |
| Gender | WOMEN |
| Age | Ages 18-35 Years Old |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | zipper |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | Regular |
| Model Number | Coat |
| Release Date | FW2021 |
| Outerwear Type | Jackets |
| Decoration | Pockets |
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
28,00 €





