Showing all 2 resultsSorted by latest
Cool Aesthetic Logo Stickers – 10/50/100 PCS | Waterproof Decals for Laptop, Phone, Bottle, Bike
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
15,00 € – 28,00 €Price range: 15,00 € through 28,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Width | 4-6CM |
| Weight | 60g |
| Warranty | None |
| Model Number | Graffiti Decal Sticker |
| Length | 4-6CM |
| Height | 1mm |
| Diameter | 4-6CM |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m,13-24m,25-36m,4-6y,7-12y,12+y |
| Certification | CE |
| Color | Colorful |
| Use | Laptops Suitcase Luggage Motor Bicycle Car Fridge Guitar Phone |
| Gift | Christmas Halloween Birthday Valentine’s Day |
| Features | Waterproof PVC Leave trace instagram anime stickers children kpop |
| For | Teens Kids Adults Boys Girls Friends |
| Material | High Quality PVC |
10/20pcs Random Cartoon Embroidered Patch Set – Cute Iron-On & Sew-On Applique for Clothes
Rated 5.00 out of 5
(6)
In stock
16,00 € – 30,00 €Price range: 16,00 € through 30,00 €
| Weight | 1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | 50cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | NO |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | BT001 |
| QTY | 1Lot=10-30Pcs |
| Applicable To | DIY,Dress,Skirt,T-shirt,CoatSort:Clothes Accessories |
| Clothing | Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Apron |
| People | Kids,Girl,Boy,Woman,Baby,Beauty |
| Characteristic 1 | Patches For Clothing,Iron On Cartoon Patches |
| Characteristic 2 | Kids Iron On Patches,Cheap Embroidered Patch |





