Showing 1–10 of 12 resultsSorted by latest
Original Dahao Electronic Board Card EF104B – Good Quality Chinese Embroidery Machine Spare Parts in Good Condition Control PCB Board
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Dahao 328 E866 Electronic Control Motherboard – Computer Embroidery Machine Parts Three Phase Servo Motor Driver with Thread Cutting Function
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
131,00 € – 1.451,00 €Price range: 131,00 € through 1.451,00 €
Dahao Display Panel Small Circuit Board E831 / E833 / E852 – Computer Embroidery Machine Accessories High Quality Control PCB Spare Parts
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Dahao CPU Card Main Board E870 / E870E / E870C – Feiya ZGM Haina Prodigi China Embroidery Machine Spare Parts High Quality Control Motherboard
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
484,00 € – 556,00 €Price range: 484,00 € through 556,00 €
Genuine Dahao E8606A / E8606 C56A-B080B (3.5M) Motherboard CPU Card – China Embroidery Machine Spare Parts High Performance Control Board
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
1.318,00 € – 1.712,00 €Price range: 1.318,00 € through 1.712,00 €
In Stock Dahao PC2693 Electronic Board Card – Original Good Condition Chinese Embroidery Machine Spare Parts High Quality Control PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
604,00 €
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Unbranded |
| High-concerned chemical | None |
| Fixed Type | Hook |
| Model Number | PC2693 |
| warranty | Unavailable |
| weight (kg) | 2 |
| after warranty service | Online support |
| video outgoing-inspection | Provided |
| machinery test report | Not Available |
| machine type | Embroidery Machine |
| type | Chinese Embroidery Machine Parts |
| use | Industrial |
| Material | Electron, Electron |
| Product Name | Original Good Condition Dahao Electronic Board Card PC2693 |
| Part Number | None |
| Quality | High Quality |
| Use for | Embroidery Machine |
| MOQ | 1 Pc |
| Package | Standard Export Packaging |
| Delivery Time | 10 Days |
Original Dahao E510A Electronic Main Board Card with 285A-080L Operation Box – Chinese Embroidery Machine Spare Parts Complete Control System High Quality PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 26 oz |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand Name | Unbranded |
| High-concerned chemical | None |
| warranty | Unavailable |
| weight (kg) | 2.2 KG |
| after warranty service | Online support |
| video outgoing-inspection | Provided |
| machinery test report | Not Available |
| machine type | Embroidery Machine |
| type | Chinese Embroidery Machine Parts |
| use | Industrial |
| Product Name | Dahao Main Board E510A With Complete Operation Box 285A-080L |
| Part Number | None |
| Model Number | E510A 285A-080L |
| Material | Electron |
| Quality | High Quality |
| Use for | Embroidery Machine |
| MOQ | 1 Pc |
| Package | Standard Export Packaging |
| Delivery Time | 10 Days |
| Condition | New |
| Applicable Industries | Garment Shops, Machinery Repair Shops, Home Use, Retail |
| Showroom Location | None |
| Marketing Type | New Product 2020 |
Genuine Dahao A15 E5052 / E5052A / E5052A-FW Control Board – China Embroidery Machine Spare Parts High Quality Electronic PCB Card
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
968,00 € – 1.011,00 €Price range: 968,00 € through 1.011,00 €
Load more products
Loading...





