Showing all 4 resultsSorted by latest
POOLIN EOC05 Computerized Embroidery Machine – Fully Automatic Home & Beginner-Friendly Machine
Rated 4.67 out of 5
(3)
In stock
POOLIN EOC06 Computerized Embroidery Machine – Home & Business Use with Tear Away Stabilizer & Bobbin (Customs Duties Excluded)
Rated 4.80 out of 5
(5)
In stock
Buy “LEWANJOY Single-Head Computerized Embroidery Machine | Versatile Hat, T-Shirt & Flat Sewing Machine” Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 85 oz |
|---|---|
| Dimensions | 87 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Operation | Computerized |
| Model Number | le-01 |
| Head Number | Single Head |
| Needle Number | 9/12/15 |
| Worktable Size | 350mm-1200mm |
| Type | Flat Embroidery Machine |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 350mm-500mm |
| Weight | 180kg |
| Overall Dimensions | 113*83*87mm |
| Name | single head embroidery machine |





