Showing 1–10 of 29 resultsSorted by latest
Genuine Dahao USB Control Panel Board IF112 – Embroidery Machine Spare Part for Chinese Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Dahao Display Panel Small Circuit Board E831 / E833 / E852 – Computer Embroidery Machine Accessories High Quality Control PCB Spare Parts
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Original Dahao Sensor Board EF117 / EF117A / EF117B – AMEco Prodigi Feiya ZGM 12 Needle China Embroidery Machine Spare Parts Control Card
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Genuine Dahao EF119 / EF119A / EF119C Beam Board Color Change Card – Chinese Embroidery Machine Spare Parts High Quality Control PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Original Dahao E928C Electronic Board Card – Feiya ZGM Haina Damei CAMFive Chinese Embroidery Machine Spare Parts Control PCB in Good Condition
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
513,00 €
Dahao EF154 Alarm Board – Machine Head Disconnection Detection Board 6-Pin 9-Pin Surface Thread Alarm Board for Computer Embroidery Machines
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Dahao E733 E734 Electromagnet Motor Wire Cut Power Supply Board – China Embroidery Machine Spare Parts High Quality Electronic Control PCB
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Dahao MD101D-HV Stepping Motor Driver Board – Industrial Embroidery Machine Gear Type Steel Construction High Quality Control Driver PCB Spare Parts
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
1.455,00 €
| Weight | 40 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Unbranded |
| High-concerned chemical | None |
| DIY Supplies | Electrical |
| Electronic | NO |
| Certification | CE |
| warranty | Unavailable |
| weight (kg) | 0.9 |
| after warranty service | Online support |
| video outgoing-inspection | Provided |
| machinery test report | Not Available |
| machine type | Embroidery Machine |
| type | Gear |
| use | Industrial |
| Material | Plastic, Steel |
Original Dahao E851E Electronic Board Card – Feiya ZGM Haina Damei CAMFive Chinese Embroidery Machine Spare Parts Control PCB in Good Condition
Embroidery Machines, Embroidery Machine Accessories, Embroidery Machine Spare Parts, Embroidery Machine Circuit Boards
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
244,00 €
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | Unbranded |
| warranty | Unavailable |
| weight (kg) | 0.2 KG |
| after warranty service | Online support |
| video outgoing-inspection | Provided |
| machinery test report | Not Available |
| machine type | Embroidery Machine |
| type | Chinese Embroidery Machine Parts |
| use | Industrial |
| Product Name | Original Good Condition Dahao Electronic Board Card E851E |
| Part Number | None |
| Model Number | E851E |
| Material | Electron |
| Quality | High Quality |
| Use for | Embroidery Machine |
| MOQ | 1 Pc |
| Package | Standard Export Packaging |
| Delivery Time | 10 Days |
| Condition | Used |
| Applicable Industries | Garment Shops, Machinery Repair Shops, Home Use, Retail |
| Showroom Location | None |
| Marketing Type | New Product 2020 |
Load more products
Loading...





